RádioHitrádio

Hitrádio PopRock

Hitrádio PopRock online playlist live – Poslouchejte živě zdarma

Hitrádio PopRock je online speciál soustřeďující se na populární, spíše rockovou tvorbu napříč dekádami. Dává tak větší prostor hudbě, která tvoří ne tak významnou část obvyklého playlistu sítě Hitrádií. A uspokojuje tak ty posluchače, jejichž srdce radostně plesá při kytarových sólech.

Rok 2005 představuje počátek vzniku sítě rozhlasových stanic s předponou Hit-. Prvními členy této rodiny se stala regionální rádia – Orion, Faktor, Vysočina, FM Plus a Contact – s nezanedbatelnou poslechovostí, avšak s nízkou konkurenceschopností v porovnání s celoplošnými rádii. Do roku 2021 se Hitrádio ujalo rádiových stanic napříč všemi regiony Čech, Moravy a Slezska. Dnes pod touto značkou vysílá Hitrádio City 93,7, Hitrádio City Brno, Hitrádio Contact, Hitrádio Černá Hora, Hitrádio Zlín, Hitrádio Orion a další.

Pusťte si Hitrádio PopRock online. Potřebujete k tomu pouze internetové připojení a počítač, tablet, či mobilní telefon. Po kliknutí na tlačítko play (přehrát) se okamžitě spustí živé vysílání stanice Hitrádio PopRock, a to i při zamknuté obrazovce. Mějte svou oblíbenou stanici vždy při ruce, kdekoli a kdykoli, třeba i na výletech, či polehávání u vody.

Hitrádio PopRock si poslechnete zdarma zde kliknutím na PLAY▶️:

Hitrádio poprock – playlist

PopRock jako samostatný žánr vznikl v pozdních 50. letech 20. století smísením nenáročnosti popu a rockové kytary. Nachází se tak na hranici mezi popem a rockem, ale často je i vnímán jako samostatný hudební styl, který původně čerpá z rock & rollových rytmů a originálnosti.

Kritici pop rock hodnotí jako rock bez duše, který se přizpůsobil komerční poptávce, která lační spíše po lehce poslouchatelném popu. Playlist Hitrádia Pop Rock představuje to nejlepší, co mohl tento žánr nabídnout od svého vzniku až po současnost.

Pop rock se běžně mihne playlistem formátového programu Hitrádií. Hitrádio Pop rock však nabízí dedikovanou stanici těmto hitům, které obstály ve zkoušce času. Poslechnout si zde tak můžete různé nadčasové songy od nejenom angloamerických interpretů jako je Robbie Williams, Gayle, One Rapublic, Simple Plan, či Nirvana, ale i od českých autorů. Jako přiklad jmenujme alespoň následující české hvězdy: David Koller, Aneta Langerová, Ewa Farna, No Name anebo Lucie.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio PopRock🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Hitrádio PopRock
  • Celkové hodnocení
4

Hitrádio PopRock

Hitrádio PopRock je online komerční radiová stanice zaměřená na popovou a rockovou muziku.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button