Rádio

Rádio Impuls

Rádio Impuls online play – poslouchejte Rádio Impuls zdarma a živě

Rádio Impuls je třetí nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice. Jedná se o soukromé rádio, které vlastní LONDA spol. s.r.o. spadající pod holding Agrofert. Impuls začal vysílat v roce 1999 a od roku 2014 také vznikla bonusová stanice s názvem Český Impuls s výhradně českým playlistem.

Rádio Impuls si můžete spustit online a zdarma kliknutím na tlačítko play (přehrát) umístěné nahoře nad článkem. Přehrávání z prohlížeče vám zajistí stoprocentní kvalitu přenosu bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte a je zcela zdarma.

Rádio Impuls si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY:

Rádio Impuls frekvence (FM)

Rádio Impuls vysílá celkem ze čtyř DAB a osmadvaceti FM vysílačů. Níže uvádíme přehlednou tabulku se všemi frekvencemi (FM). Každá oblast má svou příslušnou frekvenci, někde se ovšem mohou i překrývat. Například v Praze si Rádio Impuls naladíte na frekvenci 96,6 a v Brně na 87,6.

Na tradičních přijímačích se kvalita poslechu odvíjí od kvality vysílání, a zejména v hornatých oblastech není pokrytí zcela stoprocentní. Poslechem Rádia Impuls online se vyvarujete nepříjemnému přelaďovaní při dlouhých cestách autem a případnému vypadávání signálu. Prohlížeč je možné spustit i na mobilu a mít tak Rádio Impuls stále s sebou, ať už při práci na zahradě nebo při projížďce na kole.

📡Zobrazit všechny vysílače Rádia Impuls📡
Rádio Impuls – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
99,1 FM
Benešov99,6 FM
Beroun101,5 FM
Brno – Kojál87,6 FM
České Budějovice – Kleť102,9 FM
Děčín102,7 FM
Hodonín97,7 FM
Jablonec nad Nisou104,3 FM
Jeseník – Praděd100,9 FM
Jihlava – Javořice100,3 FM
Karlovy Vary93 FM
Kašperské Hory98,4 FM
Klatovy94 FM
Liberec92,1 FM
Ostrava – Hošťálkovice89 FM
Pardubice – Krásné106 FM
Plzeň – Krašov91,4 FM
Praha – Žižkov96,6 FM
Příbram96,4 FM
Sázava106,8 FM
Sokolov96,5 FM
Trutnov – Černá hora92,1 FM
Ústí nad Labem – Buková hora102 FM
Valašské Meziříčí – Radhošť100,5 FM
Vlašim90,1 FM
Vlašim107,9 FM
Zlín – Tlustá hora102,3 FM
Znojmo90,2 FM

Rádio Impuls moderátoři

Každý den Vás na Rádiu Impuls pozitivně naladí celkem 17 moderátorů. Heslo rádia se převážně odvíjí od pozitivního náhledu na život a soustředění se na jeho lepší stránky. Mezi moderátory jsou i slavné osobnosti jako komička, publicistka a moderátorka Zuzana Bubílková, herec, moderátor a klavírista Petr Vondráček, herec Vlasta Korec a Alexander Hemala známý například z televizního pořadu Receptář Prima Nápadů.

Další moderátoři Rádia Impuls:

 • Honza Daněk
 • Monika Doležalová
 • Aleš Růžička
 • Jaroslav Pavlík
 • Jan Benešovský
 • František Matějíček
 • Jakub Urban
 • Sandra Sýkorová
 • Zdeněk Sekanina
 • Lenka Haluzová
 • Ludvík Pospíšil
 • Miroslav Tausig
 • Jiří Kolbaba

Rádio Impuls playlist

Playlist Rádia Impuls je tvořen převážně českými písněmi, které jsou náplní vysílání od osmi večer až do ranních pěti hodin. Tento segment obsahuje i písně našich slovenských sousedů. Můžete si tu tak poslechnout nejenom české interprety jako je Ilona Csáková, Iveta Bartošová či Dan Hůlka, ale i například Miro Žbirku, Jožo Ráže a další.

Byť je česká a slovenská tvorba specialitou Rádia Impuls, tak tu nechybí ani zahraniční anglická tvorba. Najdete tu ty nejpopulárnější aktuální hity od zpěváků a kapel jako je Ed Sheeran, Celine Dion, Lewis Capaldi, Queen a mnozí další.

🎵Zobrazit playlist Rádia Impuls🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Rádio Impuls program

Program Rádia Impuls je každý den nabitý pozitivní energií, aktuálním zpravodajstvím z tuzemska i z celého světa a informacemi o dopravě a počasí. Každý všední den začíná v 5:00 s Honzou Daňkem a Monikou Doležalovou v pořadu „Haló, tady Impulsovi!“. Vaše bránice polechtá glosátorka Zuzana Bubílková a aktuální informace o dopravě přinese Malej Jarda. Ranní show trvá do 9:00, kdy otěže převezme Vlasta Korec.

Vlasta Korec se Vás vždy pokusí pořádně od srdce rozesmát ve svém pořadu Dopoledne s dobrým Korcem. Jeho vtipy můžete zpětně vyslechnout i na YouTube kanálu Vtipy Vlasty Korce. Ale pozor, dělejte tak pouze na vlastní nebezpečí, jeho humor občas není pro slabé povahy.

Pozitivní Impuls do odpoledne dodá pořad Benešovský ImpulsHonzou Benešem, vysílán od 12:00 do 15:00. Následuje Fanda a jeho česká bandaFandou Matějíčkem, Petrem Vondráčkem a Sandrou Sýkorovou. Ti vás ve všední dny budou bavit až do 17:00 debatou vždy na nové téma. Večerní Impuls začíná v pět odpoledne a končí v osm večer, provede vás jím Jakub Urban, benjamínek studia.

Od pondělí do neděle Vás čeká Český mejdan Rádia Impuls od 20:00 do 5:00, jen o víkendu s hodinovým zpožděním, tedy od 21:00 v sobotu a v neděli.

Víkendová rána vám projasní Ludvík Pospíšil v pořadu Ranní Impuls a někdy se k němu přidají Alexander Hemala a Petr Vondráček. Hlavním programem víkendů je pořad Víkend malých radostí, který Vás obohatí o tipy na výlet, kam a co s rodinou, kde se nenechat zaskočit dopravou a vůbec Vás naladí do víkendové pohody. Pořad je rozdělen do dvou segmentů, dopoledním provází Zdeněk Sekanina a odpoledne se o posluchače stará Lenka Haluzová.

Ludvík Pospíšil se po ranním vysílání vrací do studia na Večerní Impuls od 18:00. Ve 20:00 ho vystřídají Milionoví moderátoři, pořad, který uvádějí hvězdné osobnosti Rádia Impuls. O české a slovenské muzice se pobaví zpěváci Igor Timko, Mikolas Josef, Voxel, Michal Horák a Olga Lounová.

Impulsovi: Soutěžte s Rádiem Impuls a vyhrajte super ceny

Kdo nezná slavné Impulsovi? Tato populární ranní hra je hlavním tahákem rádia. Jedná se o telefonickou soutěž, která probíhá každé všední ráno na Rádiu Impuls. Vždy se hraje o 10 tisíc korun, které získá volající, který se do dvou vteřin po přijetí hovoru představí sloganem: „Haló, tady Impulsovi.“. Celkovou výhru může soutěžící během hovoru navýšit správným zodpovězením na bonusovou otázku. Základní cena mu zůstává, i pokud se zmýlí. Výše výhry se odvíjí od toho, jak si vedli jeho předchůdci.

Do hry Haló, tady Impulsovi se musíte nejdříve zaregistrovat buď na stránce rádia, v aplikaci, nebo zasláním SMS ve tvaru: IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON, na číslo: 906 11 09.

Tedy například: IMPULSOVI Novák 723456789

Cena jedné textovky je 9 Kč. Rádio Impuls každé ráno volá náhodně účastníkům soutěže, vaším úkolem je se do dvou vteřin od zvednutí telefonu představit heslem: „Haló, tady Impulsovi“.

Krom běžné výhry je možné vždy v pátek soutěžit o extra ceny. Za existenci soutěže posluchači vyhráli domy, auta, cesty do zahraničí, zlaté mince či kilo zlata. Díky bonusové otázce a super cenám se tak celková výše výhry může vyšplhat i přes milion českých korun.

Rádio Impuls – web a sociální sítě

Rádio Impuls – kontakt

SMS, WhatsApp a Doprava 007:605 222 007
Názory na Téma dne:604 111 211
Impuls
 • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení rádia Impuls

Rádio Impuls je třetí nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice. Jedná se o soukromé rádio, které vlastní LONDA spol. s.r.o. spadající pod holding Agrofert

Odesílám
Vaše hodnocení
4.75 (24 hodnocení)
Back to top button