Rádio

Radio Kiss

Rádio Kiss online zdarma play – poslech bez reklam

Rádio Kiss, tak jak ho známe dnes, vzniklo 1. května 2017. Nicméně jeho původ sahá do 90. let, kdy začala vysílat jednotlivá regionální studia. Spojením studií sloučením regionálních studií Kiss98, Kiss Hády, Kiss Morava, Kiss Publikum, Kiss Jižní Čechy, Kiss Proton a Kiss Delta vznikla celoplošná česká rozhlasová stanice s centrálním programem. Pro jednotlivé regiony však vysílá odpojované zpravodajství, regionální pořady, kulturu, předpověď počasí a inzerci.

Rádio Kiss si můžete spustit kliknutím na tlačítko play (přehrát) v okně nad článkem nebo na spodní liště vašeho prohlížeče. Zaposlouchejte se do vašich oblíbených písní, podcastů a příběhů kdykoli a odkudkoli a „Be happy!“.

Radio Kiss si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY

Radio Kiss frekvence (FM): Jak naladit Rádio Kiss

Rádio Kiss má celkem 55 vysílačů umístěných na území Čech, Moravy a Slezska. Všech 55 frekvencí (FM) rádia uvádíme v přehledné tabulce níže. Naneštěstí i takovýto počet vysílačů není silnější než geologické podmínky ČR, a proto se můžete se silným signálem ve vysokých nadmořských výškách rozloučit.

Pokud si chcete vychutnat kvalitní poslech i na Šumavě či Jeseníkách nebo se vám nechce každých pár kilometrů přelaďovat na lepší signál, pusťte si Rádio Kiss v prohlížeči. Je to výrazně jednodušší a kvalita vysílání serovná síle vašeho internetového připojení.

📡Zobrazit všechny FM frekvence Radia Kiss📡
Rádio Kiss – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Berounsko106,3 FM
Blansko a Vyškov104,1 FM
Boskovice89,4 FM
Břeclav107,1 FM
Brno88,3 FM
Česká Lípa102,6 FM
České Budějovice87,8 FM
Český Krumlov99,3 FM
Cheb93,6 FM
Chomutov97,1 FM
Dačice89 FM
Děčín97,1 FM
Domažlice97,4 FM
Havlíčkův Brod101,3 FM
Hodonín101,1 FM
Hradec Králové91,1 FM
Jihlava107,7 FM
Hradec99,1 FM
Jižní a Střední Čechy97,7 FM
Karlovy Vary101 FM
Klatovy92,9 FM
Kutná Hora90,2 FM
Liberec90,7 FM
Litoměřice a Lovosice97,5 FM
Louny107 FM
Mladá Boleslav92,9 FM
Mohelnice97,8 FM
Moravskoslezský kraj101,1 FM
Náchod107,1 FM
Olomoucko106,1 FM
Opavsko100 FM
Ostrava89,8 FM
Pardubice91,1 FM
Písek92,6 FM
Plzeň98,2 FM
Prachatice101,4 FM
Praha98,1 FM
Příbram107,9 FM
Strakonice102 FM
Šumperk96,5 FM
Svitavy90,8 FM
Teplice97,4 FM
Třebíč92,4 FM
Třinecko106,1 FM
Trutnov89,4 FM
Uherské Hradiště96,5 FM
Uherský Brod98,9 FM
Ústí n/L.99,8 FM
Valašské Meziříčí88,5 FM
Velké Meziříčí88,7 FM
Vsetín88,5 FM
Západní Čechy90 FM
Žďár nad Sázavou94,8 FM
Zlín90,3 FM
Znojmo90,9 FM
Rádio Kiss mapa pokrytí

Rádio Kiss moderátoři

Team rádia tvoří celkem 19 moderátorů. Programovým ředitelem je Roman Anděl, který se s kolegyní Bárou Tlučhořovou postará o to, abyste správně vykročili do všedního dne. O segment „Ranní Kiss“ se dělí dále s Michaelou Dinhovou a Tomášem Morávkem.

Rádio Kiss Moderátoři:

 • Michal Kavalčík
 • Sonia Edde
 • Radek Hrdina
 • Aleš Matoušek
 • Vojta Sklenář
 • DJ Basslicker
 • Martin Hájek
 • Vendy Fialová
 • Honza Průcha
 • Blanka Holoubková
 • Jirka Vondra
 • Katka Čepelíková
 • Karel Lehner

Rádio Kiss Playlist

Rádio Kiss Playlist se běžně skládá z těch nejnovějších hitů, které aktuálně letí u nás a v zahraničí. Ten nejlepší výběr aktuálních pecek je obohacen o segmenty s těmi nejslavnějšími songy z 90.let. 90. léta představují specialitu Rádia Kiss, která přitahuje jeho posluchače pod heslem „To nejlepší od 90.let“.

Mezi výběrem Rádia Kiss najdete slavné interprety jako je Gwen Stephani, Elton John, Dua Lipa a mnozí další. Nechybí ani hvězdy české pěvecké scény jako Dan Bárta, Peter Bič Projekt, Olga Lounová a další.

🎵Zobrazit playlist odehraných pořadů a písniček Rádia Kiss🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Rádio Kiss program a podcasty

Všední program Rádia Kiss je vcelku uniformní, každý všední den začíná v 5:00 pořadem Ranní Kiss, který je v úterý a ve čtvrtek v 7:30 obohacen opodcastzvaný „Yesman“, inspirovaný stejnojmenným filmem s Jimem Carrey. Moderátoři si dávají úkoly, na které nemohou říct ne, a vy můžete poslouchat, jak si při jeho plnění povedou. Ty nejlepší klipy z ranní show si můžete poslechnout znovu ve 22:00 v pořadu Ranní Kiss – To nejlepší.

Následuje pořad Dopolední Kiss, blok nabitý hudbou z 90.let, který uvádí Michal Kavalčík od 9:00 každý všední den. Polední pauzou vás provede a na zbytek dne nakopnePolední Kiss se Soniou a v pátek s Martinem Hovorkou.

Aleš Matoušek a Radek Hrdina vás od 14:00 hodí do pohody s pořadem Odpolední Jump. Krom hudby a zábavy se dozvíte i aktuální dopravní informace a zprávy. Od pondělí do čtvrtka Vám pracovní podvečer zpříjemní Vojta Sklenář s Jukeboxem a písničkami na přání. Stačí zavolat do studia nebo poslat vzkaz přes Rádio Kiss aplikaci.

V pátek vás místo Jukeboxu od 18:00 pobaví Diskopříběh s Martinem Hájkem a jeho hosty. Na samém sklonku dne vás až do časného rána bude provázet To nejlepší od 90. let.

O víkendu se krom nedělních repríz Kissparádya Kissparády retro můžete těšit na sobotní Kiss Aktiv Víkend. Pořad, do kterého můžete poslat své tipy na výlety za kulturou a do přírody. Ze soboty na neděli to pak můžete pořádně rozjet s DJemBasslickerem a jeho Horečkou sobotní noci a Bassmachine.

Rádio Kiss hitparáda: Kissparáda a Kissparáda retro

Rádio Kiss má hned dvě hitparády, ve kterých můžete hlasovat pro svoje oblíbené písně a interprety. Na stránkách rádia najdete seznam deseti písní a dvou novinek, kterým můžete dát svůj hlas. Každý den máte pouze tři hlasy. Výběr aktuálních hitů je na programu každou středu od 22:00 do 23:00, reprízu pořadu si můžete poslechnout v neděli mezi osmou a devátou hodinou večer.

Druhou hitparádou na Rádiu Kiss je Kissparáda retro, ve které opět o vaši přízeň soutěží deset hitů a dvě novinky. Každý den můžete poslat maximálně tři hlasy pro svého favorita, finální desítka je vysílána ve středu od 21:00 do 22:00 a každou neděli v repríze v 19:00.

Rádio Kiss soutěže a akce

Rádio Kiss pořádá pravidelně různé soutěže o roztodivné ceny. Nejčastěji se jedná o různé poukazy na nákup ve vybraných prodejnách či na specifický produkt. Aby vám soutěže neutekly, je důležité nepropásnout vysílání rádia, které ve vysílání vyzve diváky k telefonátu na soutěžní číslo.

Rádio Kiss se účastní různých dobrovolných a charitativních akcí, přičemž mnohé také pořádá. Po kovidové pauze se také můžete znovu vypravit na Kissácký Oldies Festival v Ostravě. Více informací o festivalu se dozvíte na jeho facebookových stránkách.

Rádio Kiss aplikace

Appka Rádia Kiss umožňuje divákům zapojit se do aktuálního vysílání rádia, a to díky vzkazům, které můžete její pomocí do rádia odeslat. Takto můžete sdílet nahrávku s dopravními informacemi, posílat hudební přání nebo vzkázat něco svým příbuzným a přátelům. Pak zbývá jen netrpělivě počkat, než se v rádiu uslyšíte.

Aplikaci Radio Kiss pro Android stáhnete zde Aplikaci Radio Kiss pro iOS stáhnete zde

Radio Kiss – web a sociální sítě

Radio Kiss – kontakt

Radio Kiss
 • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení Radio Kiss

Radio Kiss nabízí hlavně populární hudbu z 90. let, ale také zprávy, kulturní servis nebo předpověď počasí.

Odesílám
Vaše hodnocení
2.5 (2 hodnocení)
Back to top button