RádioHitrádio

Hitrádio City 93,7 FM

Hitradio City City 93,7 FM online live – Poslouchejte živé vysílání

Hitrádio City 93,7 FM patří mezi síť soukromých regionálních rozhlasových stanic spadajících pod společnost Media Bohemia. Stanice vznikla 1. února 1993 v Praze, kde je v současné době 9. nejposlouchanějším rádiem. Původně nesla název Radio City, k přejmenování došlo 25. dubna 2017, kdy se změnila vizuální i zvuková stránka rádia s cílem oslovit mladší posluchače.

Pro poslech stanice Hitrádio City online potřebujete pouze připojení k internetu a počítač, mobilní telefon či tablet. Přes internetové připojení nejste omezováni existencí signálu dané rádiové stanice v lokalitě, kde se aktuálně nacházíte. Můžete si tak užít aktuální živé vysílání rádia opravdu kdekoli a kdykoli.

Hitrádio City 93,7 FM si pustíte zdarma online zde kliknutím na PLAY▶️:

Nalaďte si Hitradio City City 93,7 FM: FM a DAB+ frekvence

Hitrádio City vysílá v klasickém rozhraní velmi krátkých vln (VKV) pouze z vysílače Praha – Žižkov, v Praze a blízkém okolí stanici naladíte na frekvenci 93,7 FM. Dále využívá digitální rozhlasové technologie pro plošné vysílání DAB. Níže uvádíme přehlednou tabulku všech Hitrádio City frekvencí a kanálů.

Pro poslech digitálního vysílání je potřeba vlastnit přístroj, který tuto funkci podporuje. V obchodech jsou přenosná rádia označena nálepkou „DAB+“. Moderní modely aut by měly toto rozhraní automaticky podporovat, pro starší vozidla je možné dokoupit adaptér.

Pokud nejste v dosahu vysílání rádia, nemusíte věsit hlavu. Hitrádio City online je tu právě pro vás, abyste si mohli vychutnat své oblíbené rádio nerušeně a třeba i ze zahraničí. Navíc je poslech online velmi praktický, rádio se přehrává i pokud zamknete obrazovku svého elektronického zařízení a nemusíte stahovat žádnou aplikaci.

Hitrádio City 93,7 FM – DAB+ Frekvence
VysílačKanál
Plzeň – Košutka6D
Praha – Žižkov7A
Ostrava – Hošťálkovice7D
Praha – Strahov10D

Hitradio City City 93,7 FM moderátoři

Jedním ze sloganů rádia Hitrádio City je „Více hudby, méně slov.“. Tímto mottem se snaží řídit většina moderátorů, kteří na stanici působí. Proto moderátoři v roli DJů nechávají svůj hudební vkus a vášeň pro odlišné styly promítnout do vysílání, jež zrovna mají pod taktovkou. Mezi tvářemi rádia figuruje například Robert Urban, příležitostný herec známý například ze seriálu První republika, či zkušený DJ Lukáš Fröhlich.

Moderátoři Hitradia City:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Lukáš Fröhlich
 • Michal Knejp
 • Roman Straka
 • Petr Koukal
 • Robert Urban
 • Ivo Alač
 • David Jošt
 • Lucia Daňková
 • Dominik Šmaus
 • Karel Kašák

Hitradio City City 93,7 FM playlist

Playlist Hitrádia City je v převážné míře tvořen skladbami ve stylu adult contemporary, tedy žánrem vycházejícím z 60. a 70. let, ovlivněným easy listeningem, soulem, R&B, soft rockem a popem. Do tohoto stylu se řadí většina mainstreamové hudby a interpretů. Poslechnout si na Hitrádiu City 93,7 FM můžete slavné angloamerické hudebníky jako je Beyoncé, Miley Cyrus, Pink, Shakira, One Direction, Glass Animals, Lewis Capaldi, nebo Bruno Mars, a také české či slovenské tvůrce jako je například Tomáš Klus, či skupiny Mirai, Jelen a Chinaski.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio City 93,7 FM🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitradio City City 93,7 FM pořady a program

Program Hitrádia City je rozdělen na delší segmenty, které krom pořádné hudební nálože a zajímavých pořadů přinášejí rovněž zpravodajské vysílání a informace o počasí a dopravě.

Každý všední den ráno od 6. do 9. hodiny mají výkladní skříň rádia na starosti Dominik Vršanský a Kateřina Pechová. Ranní segment nese název Snídaně Šampiónů, díky tomuto pořadu budete vždy v obraze a žádné aktuální dění vám neuteče.

V 9:00 k mikrofonu zasedne Lukáš Fröhlich, DJ, který se tomuto řemeslu věnuje od útlého věku, a tak pro vás bude mít vždy připraven ten nejlepší track. Odpoledního vysílání se ujme Kateřina Pechová ve 12:00, která si s vámi ráda popovídá o různých tématech.

V 15:00 ze studia uslyšíte Michala Knejpa, milovníka hudby 90. let, ale i těch nejnovějších pecek. Navíc má pro vás zajímavé novinky z metropole a z online světa. Všedními večery vás provede Roman Straka. Za rozhlasové kormidlo usedá vždy v 19:00 a dobrou noc vám popřeje ve 22:00.

Pohodový víkend s vámi stráví Petr Koukal, Robert Urban a Ivo Alač. Tuto trojici doplní Dominik Šmaus a Karel Kašák, kteří se starají o víkendové zpravodajské relace. Během pracovního týdne mají pro vás události z tuzemska i z celého světa připravené David Jošt a Lucie Daňková.

Hitrádio City 93,7 FM – web a sociální sítě

Hitrádio City 93,7 FM – kontakt

Vysílací studio:800 937 937
Dopravní linka:777 937 777
Hitrádio City 93,7 FM
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio City 93,7 FM

Hitrádio City 93,7 FM je regionální rozhlasová stanice zaměřená na populární českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)
Back to top button