RádioHitrádio

Hitrádio Vysočina

Poslouchejte Hitradio Vysočina online CZ živě a zdarma

Hitrádio Vysočina je regionální soukromá rozhlasová stanice, která vysílá ve východní části Českomoravské vrchoviny. Jedná se o nejstarší a nejposlouchanější regionální stanici v kraji. Rádio začalo vysílat 9. října 1995 pod názvem Radio Vysočina a poté se stalo jedním ze zakládajících členů skupiny Hitrádií, do které patří také značky Fajn Rádio, Rádio Blaník a Rock Radio.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) okamžitě spustíte Hitrádio Vysočina online živě. Pro nerušený poslech vašeho oblíbeného rádia budete potřebovat počítač, tablet, či mobil a internetové připojení. Největší výhodou poslechu online je jednoznačně jeho dostupnost, dnes má data v mobilu téměř každý, a navíc si nemusíte pamatovat frekvence jednotlivých stanic.

Hitrádio Vysočina si pustíte zdarma zde kliknutím na PLAY ▶️:

Hitrádio Vysočina frekvence (FM): nalaďte si bývalé Radio Vysočina

Hitrádio Vysočina vysílá pouze ze tří vysílačů pásma velmi krátkých vln (VKV) umístěných v Jihlavě, Třebíči a Velkém Meziříčí. Vysílání pokrývá území, které zhruba ohraničují čtyři města: Golčův Jeníkov na severu, Dačice na jihu, Vlašim na západě a Velká Bíteš na východě. Oblast není ovšem pokrytá stoprocentně a rovnoměrně. Například na západ od Vlašimi a v Jindřichově Hradci už stanici na běžném přijímači nenaladíte. Níže uvádíme všechny Hitrádio Vysočina frekvence (FM) v přehledné tabulce.

Přehrávač Hitrádia Vysočina online vám umožní poslech této stanice i mimo výše zmíněná území. Již se nemusíte vázat na dostupnost signálu, či hledat správnou frekvenci oblasti. Nalaďte si Hitrádio Vysočina pomocí jediného kliknutí prstu kdekoli a kdykoli. U vody, v autě nebo dokonce ze zahraničí.

Hitrádio Vysočina – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Jihlava94,3 FM
Třebíč95,8 FM
Velké Meziříčí91,2 FM

Hitrádio Vysočina moderátoři

Slavnou moderátorskou dvojicí sítě Hitrádií jsou tváře ranního vysílání a podcastu nesoucího název Snídaně šampionů. Tímto tandemem je Dominik Vršanský a Kateřina Pechová, dynamická a energická dvojice, která vám vykouzlí úsměv na tváři a obohatí vaše mozkové závity o zajímavé informace z regionu a celé České republiky. Kateřinu Pechovou rovněž můžete znát z televizních obrazovek, například ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, či Policie Modrava. Mezi její další koníčky patří zpěv, a nově se i stala autorkou knihy Kudrnatá příručka, která dívkám a ženám představuje techniky správné péče o kudrnaté vlasy.

Moderátoři Hitrádia Vysočina:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Markéta Zušťáková
 • Milan Řezníček
 • Milan Řezníček
 • Petr Janáček
 • Marek Grande
 • Honza Hejda
 • Markéta Báťová
 • Ivana Hamáčková
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio vysočina playlist

Skladby, které patří na playlist Hitrádia Vysočina, jsou centrálně vysílané v celé síti Hitrádií. Jedná se o songy, jež dlouhodobě patří do čela žebříčků hitparád a převážně pocházejí z angloamerických nahrávacích studií. Tento výběr hudby – populární zejména pro rádiová vysílaní – se také označuje jako adult contemporary (AC).

Technické prvky AC vychází z vokální tvorby 60.let, rockových balad 70. let a dále jsou ovlivňovány hudebními – zejména popovými a rockovými – trendy. Žánrově se zde prolínají pop, soft rock, soul, R&B, easylistening, a některé prvky jazzu.

Mezi interprety, které si můžete z playlistu Hitrádia poslechnout, jsou například Amy Winehouse, Owl City, Nelly Furtado, Kelly Clarkson, Bruno Mars a další. Tyto anglofonní tvůrce doplňují i někteří slavní čeští zpěváci a skupiny jako například Kryštof, Lucie, Chinaski, Hodiny, či Jelen.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Vysočina🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio vysočina program, pořady a podcasty

Hitrádio klade důraz zejména na hudební stránku vysílání, nechybí zde ale ani pravidelné zpravodajské relace a detailní servisní informace odpovídající danému regionu. Regionální události jsou součástí i společných pořadů, jako je například Snídaně šampionů, ranní show, která startuje program Hitrádia Vysočina od pondělí do pátku vždy v 6:00.

Všedního dopoledne se s velkou vervou zhostí Markéta Zušťáková mezi 9. a 12. hodinou. Milan Řezníček je po obědě vždy plný energie a pomůže vám přežít odpolední směnu. V 15:00 na vás po dnu plném dřiny čeká dvojice Petr Janáček a Marek Grande. Spořádaný otec od rodiny a mladé ucho, které ještě nezná míru, ti dva se hledali, až se našli. Večerní vysílání má na starosti Roman Straka a Michal Knejp, kteří se starají o dobrý konec dne všech posluchačů sítě Hitrádií.

Víkendová rána má opět na starosti Michal Knejp, vždy v dopoledních hodinách ho však doplňuje Petr Koukal. O regionální víkendový program Hitrádia Vysočina se stará trojice moderátorů: Honza Hejda, Ivana Hamáčková a Markéta Báťová.

Hitrádio Vysočina – web a sociální sítě

Hitrádio Vysočina – kontakt

Dopravní linka:800 221 122
Hitrádio Vysočina
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Vysočina

Hitrádio Vysočina je komerční rozhlasová stanice vysílaná na Vysočině zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button