RádioHitrádio

Hitrádio Contact

Rádio, které hraje

Hitrádio Contact online live play – Poslouchej živě v top kvalitě a zdarma

Hitrádio Contact vzniklo v roce 2021, kdy začalo vysílat na frekvencích po bývalém Hitrádiu Crystal a na několika kmitočtech po Hitrádiu FM, které bylo rozděleno na Hitrádio Contact v Libereckém kraji a na Hitrádio North Music v kraji Ústeckém. Hitrádio Contact ideově navazuje na svého předchůdce Rádio Contact Liberec, nicméně původní frekvenci tohoto rádia – 101,4 FM – získalo Rádio Blaník Liberec. Díky produktovému začlenění do rozhlasové sítě Hitrádio ztratila sice stanice svou jedinečnost, ale za to získala lepší konkurenceschopnost na trhu.

Pro poslech stanice Hitrádio Contact online, klikněte na tlačítko play (přehrát). Během okamžiku se spustí aktuální živé vysílání Hitrádia Contact, které můžete poslouchat odkudkoli, bez ohledu na dostupnost signálu běžných vysílačů. Své oblíbené rádio máte na dosah vašeho prstu, ať už si jen tak hovíte na zahradě, u vody, či dokonce na pláži v zahraničí. Potřebujete k tomu pouze připojení k internetu, počítač, tablet, či mobilní telefon.

Hitrádio Contact si můžete poslechnout zdarma zde kliknutím na PLAY▶️:

Jak naladit Hitrádio Contact? Hitrádio contact frekvence (FM)

Pokud si chcete naladit stanici na tradičním přijímači, nebo pomoci prarodičům najít jeho frekvence, v níže uvedené tabulce uvádím přehledně všechny Hitrádio Contact frekvence (FM). Rádio vysílá celkově z jedenácti vysílačů umístěných v sedmi městech českého severu. V některých městech tak stanici naladíte na vícero frekvencích, například v Liberci stanice nabízí hned tři frekvence, po dvou kmitočtech je dále přístupná v Jablonci nad Nisou a v Turnově.

Nechce se vám hledat frekvence, ideální místo na umístění přenosného rádia, či naklánět anténu, dokud nechytnete ten nejlepší signál? Pusťte si Hitrádio  Contact online. Pokrytí signálu v pásmu velmi krátkých vln (VKV) nemusí být vždy stoprocentní, v horských oblastech může často vypadávat a kvalita zvuku může být rovněž všelijaká. S kvalitním připojením k internetu můžete hodit všechny tyto starosti za hlavu a nerušeně si užívat poslech Hitrádia Contact živě, zdarma a bez reklam.

📡Zobrazit všechny vysílače Hitrádio Contact📡

Hitrádio Contact – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Česká Lípa99,9 MHz
Děčín97,6 MHz
Jablonec nad Nisou99,7 MHz
Jablonec nad Nisou105,1 MHz
Liberec93,3 MHz
Liberec100,6 MHz
Liberec106,1 MHz
Turnov97 MHz
Turnov98,8 MHz
Varnsdorf90,4 MHz
Železný Brod99,6 MHz

Hitrádio Contact moderátoři

V moderátorském týmu Hitrádia Contact působí nejznámější česko-slovensko-maďarská gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi, jejíž medový hlas si můžete poslechnout vždy o víkendu. Z reproduktorů po celé republice se nesou každé ráno veselé hlasy Dominika Vršanského a Kateřiny Pechové, zpěvačky a herečky známé například ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, či Sestřičky.

Moderátoři Hitrádia Contact:

  • Dominik Vršanský
  • Kateřina Pechová
  • Leona Gyöngyösi
  • Roman Straka Michal Knejp
  • Petr Koukal
  • Martin Kolín
  • Deniz Kayalibay
  • Denisa Mečířová
  • Jana Kůtková

Hitrádio Contact playlist

Playlist sítě Hitrádií je sestaven z mainstreamové populární – převážně anglofonní – hudby. Tento styl, často populární v rádiových vysíláních, je označován jako adult contemporary (AC). Hudebně vychází z vokální tvorby 60. let, rockových balad 70. let a je dále ovlivňován trendy jednotlivých žánrů až do současnosti. Jedná se o lehce poslouchatelnou hudbu, rovněž označovanou jako easy listening, inspirovanou soft rockem, popem, R&B, soulem a částečně i jazzem.

Na playlistu Hitrádia Contact figurují songy slavných interpretů jako je Harry Styles, Marshmello, Khaled, My Chemical Romance, Hozier, Adele a mnohých dalších. Krom zahraniční tvorby je zhruba 10% vysílání věnováno českým autorům, mezi nimiž jsou například Marek ztracený, skupina Jelen, či Sebastian.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Contact🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

HitrádioContact program, pořady a podcasty

Každé všední ráno začíná na Hitrádiu Contact pořadem Snídaně Šampionů. Tento podcast, naplněný humorem, energií, a aktuálními událostmi z regionu, pro vás připravuje Dominik Vršanský a Kateřina Pechová. Tato show patří mezi trojici pořadů, která je uváděna celorepublikově v rozhlasové síti Hitrádií.

Druhým pořadem je Filmix, ve kterém vám Markéta Rachmanová představí filmové novinky v kinech a roztřídí je do dvou hromádek – ty, které si nesmíte nechat ujít, a ty, které nestojí za váš čas a těžce vydělané peníze. Třetím centrálně vysílaným pořadem je hudební proud Rocková noc!, který je součástí sobotního večerního programu.

Po Snídani Šampionů, která je na programu mezi 6. a 9. hodinou ranní, vás u vysílání Hitrádia Contact přivítá hlas Denize Kayalibaye. V 15:00 k mikrofonu usedá Martin Kolín s pořadem Odpolední PADLA s Martinem. Večerní vysílání je v režii centrálního vysílání, o které se stará Roman Straka a Michal Knejp.

Podobně každé víkendové ráno zní v éteru Hitrádia celorepublikově hlas Petra Koukala. Odpolední víkendy má na starosti opět každý region sám, a v Contactu jím provádí Leona Gyöngyösi. Denisa Mečířová se na Hitrádiu Contact stará, aby se ty nejčerstvější informace z regionu dostaly co nejrychleji k posluchačům, a občas si také zkouší moderátorské křeslo.

Hitrádio Contact – web a sociální sítě

Hitrádio Contact – kontakt

Dopravní linka:800 900 952
Hitrádio Contact
  • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Contact

Hitrádio Contact je soukromá regionální rozhlasová stanice vysílající v Libereckém kraji, jejímž zaměřením je mainstreamová česká i zahraniční hudba.

Odesílám
Vaše hodnocení
1 (1 hodnocení)
Back to top button