RádioHitrádio

Hitrádio North Music

Rádio, které hraje

Hitrádio North Music online play live – poslouchejte živé rádio

Hitrádio North Music je soukromá rozhlasová stanice působící v Ústeckém kraji. Začala vysílat 31. října 2021, kdy došlo k rozdělení původního Hitrádia FM na dvě nová regionální rádia, Hitrádio Contact (Liberecko) a Hitrádio North Music. Spolu s dalšími Hitrádii spadá do sítě nadregionálních stanic, které roku 2020 přistoupily k centralizování programové, vizuální a zvukové stránky, dle vzoru ostatních Hitrádií.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) spustíte aktuální živé vysílání stanice Hitrádio North Music online live. Pro nerušený poslech vám postačí připojení k internetu a elektronické zařízení s touto schopností, tedy počítač, tablet, či mobilní telefon. Svou oblíbenou stanici máte na dosah prstu, kdekoli a kdykoli. Rádio se bude přehrávat i se zamknutým displejem.

Hitrádio North Music si pustíte zdarma zde kliknutím na PLAY▶️:

Nalaďte si Hitrádio North Music – všechny FM frekvence

Pokud si chcete naladit Hitrádio North Music na tradičním přijímači, tak pro vás máme níže uvedené všechny dostupné frekvence (FM). Rádio vysílá celkově z deseti vysílačů umístěných ve větších městech českého severozápadu. Signál je šířen pouze v pásmu velmi krátkých vln (VKV), digitální vysílání stanice neprodukuje.

S ohledem na občasnou nespolehlivost a nedostatečnou kvalitu signálu – zejména v horských oblastech – je online vysílání Hitrádia North Music jednoznačně praktičtější. Internetový poslech vám umožňuje poslouchat rádio vašeho srdce naprosto odkudkoli, klidně i ze zahraničí. Můžete ho vzít i na cesty, vycházky do hor, na chalupu, či k vodě. Nemusíte řešit frekvence, pokrytí, ani hledat místo s nejlepším signálem, či štelovat perfektní polohu antény.

Hitrádio North Music – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Chomutov90,6 MHz
Litoměřice99,5 MHz
Louny96,8 MHz
Mělník91,7 MHz
Most95,8 MHz
Most99,6 MHz
Teplice96,5 MHz
Terezín90,5 MHz
Ústí nad Labem102,8 MHz
Ústí nad Labem106,2 MHz

Hitrádio North Music moderátoři

Do moderátorského týmu Hitrádia North Music neodmyslitelně patří dvojice veselých průvodců vysíláním, Dominik Vršanský a Kateřina Pechová, zpěvačka a herečka, známá z rolí v televizních seriálech Cirkus Bukowsky, Specialisté, či 1. mise. Mezi tvářemi rádia figuruje také televizní moderátor, textař, ale především zpěvák skupiny Lunetic, Aleš Lehký. Tento původně vyučený kuchař našel svou vášeň pro moderování v pořadu TV Nova Eso a do nedávna (2021) jste ho mohli vídat ve Snídani s Novou. Nyní si však užívá rozhlasové moderování v Hitrádiu North Music.

Moderátoři na Hitrádiu North Music:

 • Domink Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Robert Gajderovič
 • Katka Haplová
 • Aleš Lehký
 • Dan Rakaczký
 • Leona Gyönyösi
 • Michal Baumruk
 • Tomáš Kočárník
 • Tomáš Eibl
 • Barbora Čížková
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio North Music playlist

Hudební styl sítě rozhlasových stanic Hitrádií je označován jako Adult contemporary (AC), hudebně stanice oslovuje věkovou skupinu mladých dospělých mezi 20 a 45 lety. AC původně vychází z populární hudby 60. a 70. let, ovlivněné soft rockem, rockem, soulem a R&B a pozdějšími trendy v popu a rocku. Důraz je kladen na melodickou hudbu, která se dobře poslouchá, a často patří do světového mainstreamu, rozhodně si zde nepřijdou na své fanoušci hip hopu, rapu, taneční a alternativní hudby, či hard rocku.

Vždy si tu však poslechnete oblíbené hity, které odolaly zubu času, od interpretů jako jsou například Bastille, Ricky Martin, Twenty One Pilots, Rihanna, Britney Spears, či Selena Gomez. Byť je z majoritní části playlist Hitrádia North Music tvořen angloamerickou hudební tvorbou, nechybí zde ani aktuální slavní čeští interpreti. Poslechnout si zde můžete nejnovější songy například od skupin Mirai, Xindl X, Kryštof, Jelen, a mnohých dalších.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio North Music🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio North Music program, pořady a podcasty

Krom hudebního proudu nabízí Hitrádio North Music pravidelné zpravodajství, které se zaměřuje na aktuální regionální dění. Nechybí zde ani počasí a dopravní servis, který běží dvakrát do hodiny. Dále program Hitrádia North Music tvoří pořady a podcasty. Časový plán je rozdělen do moderátorských bloků, které jsou totožné každý všední den. O víkendech se můžete těšit na Víkend na severu Čech, který pro vás připravují Tomáš Kočárník, Tomáš Eibl, Leona Gyöngyösi, Barbora Čížková a Michal Baumruk.

Vyvážený a sytý ranní pokrm, to je Snídaně Šampionů, kterou vám naservírují od pondělí do pátku Dominik Vršanský a Kateřina Pechová. Tento podcast je spolu s pořady Filmix a Rocková noc součástí programu všech podstudií Hitrádia. 

Původním pořadem severočeského Hitrádia je podcast nesoucí název Slepička na drátě. Několikaminutová show, která běží každý všední den v relaci Padla. Jarda Slepička, stanicí zvaný šílenec s telefonem, volá do studia a vždy má připravený nějaký nový příběh ze svého života.

V 9:00 začíná Pohodové dopoledneRobertem Gajderovičem, který se s posluchači rozloučí ve 12:00, kdy od něho přebírá mikrofon Katka Haplová a Parádní dopoledne. Od 15:00 do 19:00 každý všední den s výjimkou pátku mají Padla Aleš Lehký a Dan Rakaczký. Začněte si užívat víkend už od páteční třetí hodiny odpoledne. V pátek totiž mají studio a Padla v Sukních na starosti Kateřina Haplová a Leona Gyöngyösi.

Hitrádio North Music – web a sociální sítě

Hitrádio North Music – kontakt

Vysílací studio:475 221 415
Dopravní linka:800 900 952
Hitrádio North Music
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio North Music

Hitrádio North Music je komerční rozhlasová stanice vysílaná v Ústeckém kraji zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
3 (1 hodnocení)
Back to top button