RádioHitrádio

Hitrádio FM Plus

Hitrádio FM Plus online frekvence playlist: Poslouchejte live v top kvalitě

Hitrádio FM Plus je komerční regionální rozhlasová stanice působící v oblasti západních Čech. Rádio začalo vysílat 29. listopadu 1991 a původně neslo název Rádio FM Plus. V roce 2008 došlo k jeho začlenění do rodiny Hitrádií a k centralizovanému formátování programu a zvukové i vizuální stránky. Dnes je Hitrádio FM Plus čtvrtou nejposlouchanější stanicí v Plzeňském kraji a v Karlovarském kraji ji náleží druhá příčka poslechovosti.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) spustíte aktuální živé vysílání stanice Hitrádio FM Plus online. Pro nerušený poslech v top kvalitě potřebujete stabilní připojení k internetu a počítač, tablet, či mobilní telefon. Nemusíte již složitě hledat frekvence, či místo s nejlepším signálem. Jednoduše se připojte k síti vašeho operátora a užívejte si vaše oblíbené rádio odkudkoli.

Hitrádio FM Plus si zdarma pustíte zde kliknutím na PLAY ▶️:

Hitrádio FM Plus frekvence: Nalaďte si Hitrádio FM Plus

Stanice vysílá celkově ze šestnácti vysílačů umístěných převážně v západočeských městech,a díky vysílači v Berouně si ji naladíte i ve středních Čechách. Jedná se o síť vysílačů v pásmu velmi krátkých vln (VKV), digitální vysílání není v současné době (2022) podporováno. Níže uvádíme přehlednou tabulku, v níž jsou uvedené všechny Hitrádio FM Plus frekvence (FM).

Dnes se u moderních rozhlasových stanic od vysílání v pásmu VKV ve velkém upouští a přechází se k digitálnímu vysílání. Hlavním důvodem je kvalita zvuku v oblastech s horším pokrytím signálu. Toto však není případ sítě Hitrádií, proto může v mnoha – především horských – oblastech docházet ke zhoršené kvalitě vysílání.

Poslech Hitrádia FM Plus online vám umožňuje pustit si svou oblíbenou stanici kdykoli a kdekoli bez ohledu na pokrytí, či dostupnost signálu. Jelikož nemusíte být v dosahu vysílače rádia, můžete si ho s sebou vzít třeba i na výlet do hor, na dlouhou cestu autem, či si ho pustit při polehávání na zahradě.

📡Zobrazit všechny vysílače Hitrádio FM Plus📡

Hitrádio FM Plus – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
90 MHz
Beroun100,2 MHz
Domažlice107,8 MHz
Cheb90 MHz
Jáchymov107,4 MHz
Karlovy Vary99,7 MHz
Klatovy105,8 MHz
Mariánské Lázně102,8 MHz
Plzeň106,1 MHz
Příbram87,6 MHz
Rokycany88 MHz
Sedlec92,4 MHz
Sokolov102,9 MHz
Sušice – rozhledna Svatobor88,1 MHz
Tachov98,3 MHz
Železná Ruda97,2 MHz

Hitrádio FM Plus moderátoři

Moderátorský tým Hitrádia FM Plus je skupinka mladých lidí, rodáků ze západních Čech a milovníků hudby. Tváří rodiny Hitrádií je dvojice Dominik Vršanský a Kateřina Pechová, známá zpěvačka a herečka. Setkat jste se s ní mohli například v seriálech Ordinace v růžové zahradě či Sestřičky. Než usedl za mikrofon Hitrádia, byl Honza Antal DJem a moderátorem kulturních akcí, dnes je jedním z novějších přírůstků v rozhlasovém osazenstvu Hitrádia FM Plus.

Moderátoři na Hitrádiu Fm Plus:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Jirka Pelnář
 • Katka Skutková
 • Jakub Rada
 • David Brabec
 • Honza Antal
 • Denisa Jirásková
 • Michal Křížek
 • Bára Plincelner
 • Ondřej Samec
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio FM Plus playlist

Zvukové portfolio Hitrádia FM Plus je ústředně sjednoceno pod všeobjímající hudební styl adult contemporary, který zahrnuje různé žánry od easy listening, přes pop, soft rock aR&B, po soul. Valnou většinu playlistů rádia tak tvoří populární hudba 20. a 21. století, převážně z tvorby zahraničních studií.

Poslechnout si zde můžete interprety jako jsou Adele, Red Hot Chili Peppers, Shakira, Cold Play, Lady Gaga, Avicii a mnohé další. Malá část playlistu zahrnuje i českou tvorbu, zde pak figurují tvůrci jako Marek Ztracený, Tomáš Klus, skupina Kryštof, či Xindl X.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio FM Plus🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio FM Plus program a pořady

Základním balíčkem všech Hitrádií jsou tři pořady. Snídaně Šampionů, ranní show, kterou uvádí dvojice rozverných moderátorůDominik Vršanský a Kateřina Pechová. Tento ranní podcast je doplněn o servisní informace odpovídající regionu, ve kterém daná stanice působí.

Druhým pořadem, který naladíte na všech stanicích Hitrádia, je Filmix, ve kterém vás moderátoři pozvou do kina na ty nejzajímavější nové snímky, které si nemůžete nechat ujít. Dlouhé sobotní večery vám pomůže pořádně rozjet, nebo alespoň nějak přežít, Rocková noc, což je pořad pro rockery srdcem i duší.

Hitrádio FM Plus má však pro své posluchače připravené originální pořady, které si v jiných regionech neposlechnete. Divokej Západ vám představí Jakub Rada a David Brabec, odborníci nejen na to, co se kde děje, ale i na dopravu. Těšit se na ně můžete každý všední den od 15:00 do 19:00.

Nalaďte si čtvrteční dopolední vysílání, to je totiž čas poslechnout si zajímavý rozhovor s osobnostmi západních Čech. Nechte se inspirovat osobnostmi sportu, kultury, politiky, či vědy, v pořadu LIVE s Jirkou Pelnářem.

Hledáte nějaké tipy a triky, jak lépe pečovat o svého čtyřnohého miláčka? Poslechněte si krátké rady, či nápady na recepty v pořadu Psí kusy. Chystá se vaše ratolest na střední vzdělávání a vy potřebujete pomoci se lépe zorientovat ve výběru škol? Detailní informace o západočeských školách vám přináší relaceCo z tebe bude?

Program na Hitrádiu FM Plus je především nabitý hudbou, ale ani zpravodajství zde nechybí. O čerstvý příděl informací a aktualit nejenom ze západočeského kraje se starají pravidelné zpravodajské relace. Den na rádiu FM Plus je rozdělen do delších relačních bloků. Všední dny začínají v 5:00 se Snídaní Šampionů, v 9:00 za mikrofon usedá Jiří Pelnář a Dopoledne na Hitrádiu FM Plus, následně se ve 12:00 po rozhlasových vlnách k vašim uším ponese hlas Kateřiny Skutkové a Odpoledne na Hitrádiu FM Plus. Divokej Západ začíná ve tři odpoledne. Večer na Hitrádiu FM Plus vám zpříjemní Roman Straka a Michal Knejp v 19:00.

Hitrádio FM Plus – web a sociální sítě

Hitrádio FM Plus – kontakt

Vysílací studio:377 422 222
Dopravní linka:800 190 800
Hitrádio FM Plus
 • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení Hitrádio FM Plus

Hitrádio FM Plus je komerční regionální rozhlasová stanice působící v oblasti západních Čech, a zaměření je na moderní českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button