Rádio

Radio Humor

Radio Humor program, živě, online stream

Radio Humor je soukromá internetová rozhlasová stanice mluveného slova provozovaná portálem ABRadio, které má pod svými křídly třeba i Rádio Povídka nebo Alternative Times Radio. Své diváky baví rozsáhlou sbírkou komických vystoupení, povídek a scének. Historie české komedie je opravdu bohatá a nabídka Radia Humor také oplývá bohatou audiotékou, která vás rozhodně nebude nudit.

Najdete tu vystoupení ze soudku divadel Semafor a Járy Cimrmana, ty nejlepší scénky z rukávů humoristů jako je Zdeněk Svěrák, René Šmotek, Jiří Grossman, Vladimír Menšík, Miroslav Donutil, Bolek Polívka či Jiřina Bohdalová. Nechybí zde ani skeče Tlučhořovic rodiny s Kaiserem a Lábusem. Hlas Jana Wericha se nese z reproduktorů a přináší posluchačům příběh dobrého vojáka Švejka.

Radio Humor si pustíte zdarma zde kliknutím na PLAY ▶️:

Jak naladit Radio Humor?

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala, nebo si zapněte online vysílání stanice Radio Humor. Zvolte si vaše oblíbené elektronické zařízení, jež disponuje funkcí připojení k internetu. My doporučujeme počítač, tablet, či mobilní telefon. A pro maximální pohodlí poslechu zvolte zapnuté reproduktory, či sluchátka do uší. Zde však hrozí riziko smíchu bez zjevného důvodu, což mohou nezávislí pozorovatelé považovat za bláznovství.

Radio Humor vysílá pouze online, není jej tedy možné naladit na tradičních, ani digitálních přijímačích. Na internetu vysílá ve dvou kvalitách, 32kbps a 96kbps, nízké a střední, takže můžete využít i horší modemové připojení. Kliknutím na tlačítko play se okamžitě spustí aktuální vysílání Radio Humor online živě. Zasmějte oblíbeným skečům kdekoli a kdykoli, klidně i ze zahraničí.

Radio Humor program

Portál ABRadio nabízí na svých stránkách program pro stanici Radio Humor na dva dny dopředu. Vychází tak vstříc posluchačům, kterým tak neuteče jejich oblíbená scénka, gag, či povídka.

Playlist Radio Humor

🎵Zobrazit playlist Radio Humor🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Radio Humor
  • Celkové hodnocení
4.5

Radio Humor

Radio Humor je komerční rozhlasová stanice zaměřená na komická vystoupení, povídky a scénky.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (2 hodnocení)
Back to top button