Rádio

Rádio Povídka

Poslouchejte Rádio Povídka program online živě

Rádio povídka je internetová rozhlasová stanice mluveného slova, která vznikla v roce 2012. Rádio provozuje multikanálový portál ABradio.cz, který provozuje třeba Radio Humor nebo Alternative Times Radio. Jak již název napovídá je hlavním zaměřením Rádia Povídka vyprávění příběhů, povídek a knih. Bezmála by se stanice dala označit za verzi audio knihy zdarma. Představuje skvělou alternativu k papírovým knihám, na které mnozí z nás nemají čas, a i k mnohdy přeplaceným portálům s audio knihami.

Kliknutím na tlačítko play se během několika okamžiků spustí aktuální živé vysílání Rádio povídka online. Potřebujete k tomu pouze připojení k internetu, ať už ve formě Wi-Fi, kabelu, či mobilních dat, a elektronické zařízení jako notebook tablet, či mobil. Dále vám nezbývá než se pohodlně usadit a vychutnat si nerušený poslech Rádia povídka kdykoli a kdekoli na celém světě. Pro absolutně nejlepší zážitek z poslechu, který nebude obtěžovat případné kolemjdoucí, doporučujeme využít sluchátka do uší.

Rádio Povídka si poslechnete zdarma zde kliknutím na PLAY ▶️:

Rádio Povídka frekvence

Rádio povídka je online rádio, které vysílá pouze po internetu a na tradičním přijímači jej tedy nenaladíte. A ani digitální rádio vám nepomůže. Díky mobilním datům můžete mít tuto stanici kdekoli s sebou. Využít můžete rovněž aplikaci rádia, kterou si můžete stáhnout přes ABRadio.

Výhodou poslechu Rádia povídka online je dostupnost, spolehlivost a kvalita, také nemusíte nic stahovat. Stačí jediné kliknutí a svou oblíbenou stanici tak máte na dosah vašeho prstu.

Rádio Povídka program

Rádio povídka nabízí svým posluchačům přehled programu na tři dny dopředu. Krom krátkých povídek a novel, je součástí programu i čtení knih na pokračování. Knihovna stanice jistě potěší i náročnějšího diváka a čtenáře. Tituly jsou nejenom ze světové literatury, ale především z té české.

Najdete tu tak autory jako je Ota Pavel, Jan Werich, František Ladislav Čelakovský, Jan Neruda či Alois Jirásek. Ze zahraničních děl tu jednoznačně vévodí detektivky například od Agathy Christie, či Arthura Conana Doyla. Nechybí tu zde ani dílo Jula Verna, Miguela Ruize, Eda McBaina a dalších.

Výběrem se jednoznačně jedná o klasiky a jejich neznámější díla. Poslech Rádia povídka tak nejenom roztančí úsměv na tváři pamětníků a literárních znalců, ale pomůže i studentům při přípravě na maturitu, či test z literatury.

Playlist Rádio Povídka

🎵Zobrazit playlist Rádio Povídka🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Rádio Povídka
  • Celkové hodnocení
4.5

Rádio Povídka

Rádio Povídka je komerční rozhlasová stanice zaměřená na vyprávění příběhů, povídek a knih.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)
Back to top button