Rádio

Alternative Times Radio

Alternative Times Radio – Poslouchejte zdarma v top kvalitě

Alternative Times Radio je soukromá rozhlasová stanice spadající pod společnost ABRadio, které provozuje třeba Rádio Humor nebo Rádio Povídka. Rádio vysílá pouze v online prostředí, a na tradičním či digitálním přijímači jej tak nenaladíte. Pro nerušený poslech kdykoli a kdekoli budete potřebovat připojení k internetu, ať už v podobě kabelového připojení, Wi-Fi či mobilních dat a počítač, tablet či mobilní telefon.

Kliknutím na tlačítko play spustíte aktuální živé vysílání stanice Alternative Times Radio online. Služba je zcela zdarma a můžete si díky ní vychutnat poslech své oblíbené stanice při práci, ve fitku, či na zahradě. Vaší představivosti se meze nekladou, nyní máte Alternative Times Radio na dosah vašeho prstu.

Alternative Times Radio si poslechnete zdarma zde ▶️:

Alternative Times Radio playlist

Tvrdší hudba představená žánry rock, hardcore či punk, ale i méně mainstreamové žánr indie rock a oblíbený pop rock tvoří playlist Alternative Rock Radia. Poslechnout si zde můžete skladby od anglofonních interpretů jako jsou: Queens of the Stone Age, Green Day, Sheryl Crow, Submersed, Nine Inch Nails, Linkin Park, Pearl Jam, Rammstein a další. Výběr primárně zahraniční hudby však občas ozvláštní i česká a slovenská tvorba zastoupená například kapelou Metropolis či Wanastowi Vjecy.

🎵Zobrazit playlist Alternative Times Radio🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Alternative Times Radio
  • Celkové hodnocení
4.3

Alternative Times Radio

Alternative Times Radio je soukromá rozhlasová stanice zaměřená na žánry rock, hardcore, pop rock či punk, ale i méně mainstreamový indie rock.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.67 (3 hodnocení)
Back to top button