Rádio

SeeJay Radio

SeeJay Radio k poslechnutí online zdarma

SeeJay Radio si pustíte zdarma zde kliknutím na PLAY ▶️:

SeeJay Radio online frekvence a playlist

Seejay Radio je hudební rozhlasová stanice, která původně vysílala pouze po internetu a v roce 2012 rozšířila své působení i do rozhraní DAB, které však opustila v roce 2019. Následně se v roce 2021 snažila zachránit pomocí crowdfundingu, kterým se však podařilo vybrat jen 2 % z cílové sumy. Dnes ji lze poslouchat pouze v podobě internetového streamu přes stránky zprostředkovatele jako je právě Radiomix.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) se během pár okamžiků zpustí aktuální živé vysílání rozhlasové stanice Seejay Radio online live. Stránky rádia nejsou aktuálně funkční a při jejich návštěvě vás přivítá pouze přihlašovací portál. Online vysílání však stále funguje a pokud máte připojení k internetu, můžete si jej užívat kdykoli a odkudkoli, klidně i ze zahraničí.

SeeJay Radio frekvence (FM) – jak naladit Seejay Radio?

Již od jeho vzniku nebylo možné Seejay Radio naladit na tradičních přijímacích přístrojích s podporou pouze pro vysílání v pásmu velmi krátkých vln (VKV). Stanice byla původně velkým propagátorem digitálního vysílání ve formátu DAB+, které však kvůli nízké poslechovosti opustila v létě roku 2019.

SeeJay Radio playlist

Seejay radio se jako jedna z mála již existujících stanic zaměřuje čistě na taneční muziku. Stanice se přesunula výhradně do online prostředí, náplní vysílání je pouze proud muziky bez reklam a bez mluveného slova.

Playlist Radia Seejay je plný těch nejlepších tanečních songů. Poslechnout si zde můžete například skladby Real Love x Sunchyme od Clean Bandit, Feels so good od Mike Mago či Family z dílny Davida Guetta. Samozřejmě tu nechybí interpreti jako je Dua LIpa, Ava Max, Purple Disco Machine, KLingande a další.

SeeJay Radio – web a sociální sítě

SeeJay Radio – kontakt

SeeJay Radio
  • Celkové hodnocení
4.5

SeeJay Radio

SeeJay Radio je komerční internetové rádio zaměřené na taneční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button