RádioHitrádio

Hitrádio Černá Hora

Víc muziky!

Hitrádio Černá hora live – poslouchejte online živě

Hitrádio Černá hora je soukromé regionální rádio vysílající v severovýchodních Čechách a spadající do sítě rozhlasových stanic s označením „Hitrádio“. Jeho počátek se datuje do 19. srpna 1993, kdy se poprvé začalo šířit vysílání z vysílače na Černé Hoře. Po pětadvaceti letech, 14. září 2018, převzala vysílání oblíbené severovýchodní stanice mediální skupina Media Bohemia a připojila k názvu předponu „Hit-“. Dle vzoru ostatních Hitrádií došlo k uniformizaci zvukové a vizuální stránky rádia, avšak původní slogan „Víc muziky!“ si stanice ponechala.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) se okamžitě spustí živé vysílání stanice Hitrádio Černá Hora online live. Pro nerušený poslech budete potřebovat stabilní připojení k internetu a počítač, tablet, či mobilní telefon. Nyní máte svou oblíbenou stanici na dosah jediného kliknutí prstu, kdekoli a kdykoli a zcela zdarma.

Hitrádio Černá Hora si můžete poslechnout zdarma zde kliknutím na PLAY▶️:

Jak naladit Hitrádio Černá Hora? – FM frekvence pro celou ČR

Signál rádia pokrývá oblast Královehradeckého, Pardubického a Středočeského kraje, celkově vysílá ze čtrnácti vysílačů, z nichž nejstarší je televizní vysílač Trutnov – Černá Hora. Stanici si můžete naladit v okolí měst jako je Harrachov, Pec pod Sněžkou, Pardubice, či Jičín. V tabulce níže uvádíme všechny Hitrádio Černá Hora frekvence.

Značnou nevýhodou vysílání v pásmu velmi krátkých vln je občasná nespolehlivost, či špatné pokrytí signálu. Například při řízení je nepříjemné, a potenciálně nebezpečné, muset přelaďovat každých několik kilometrů na lepší frekvenci. Pokud navíc opustíte oblast pokrytí, ztratíte signál úplně.

Pokud nechcete řešit různé frekvence, ideální umístění vašeho přístroje, či pozici teleskopické antény přenosného rádia, nalaďte si Hitrádio Černá Hora online. Takto si můžete užít hlasy vašich milovaných moderátorů třeba i ze zahraničí, při práci v dílně, nebo polehávání u vody.

📡Zobrazit všechny vysílače Hitrádio Černá Hora📡

Hitrádio Černá Hora – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Broumov94,7 MHz
Dvůr Králové95,1 MHz
Harrachov87,6 MHz
Hradec Králové96,2 MHz
Jičín107,3 MHz
Králíky – Suchý vrch87,8 MHz
Mladá Boleslav91,7 MHz
Náchod92,8 MHz
Pardubice92,6 MHz
Pec pod Sněžkou – hotel Horizont87,6 MHz
Rychnov nad kněžnou – Litický Chlum94,7 MHz
Špindlerův Mlýn87,6 MHz
Trutnov97 MHz
Trutnov – Černá hora105,3 MHz

Hitrádio Černá Hora moderátoři

Ve studiu v Hradci Králové se střídá celkem 9 moderátorů, jejich tým je doplněn o tváře celoplošného vysílání sítě Hitrádií. Například dvojice Dominik Vršanský a Kateřina Pechová jsou nedílnou součástí programu všech stanic majících v názvu Hit. Kateřinu Pechovou můžete znát nejenom z rozhlasového éteru, ale i z televizních seriálů jako je Ordinace v růžové zahradě, či Sestřičky, anebo z filmů Hany a Když prší slzy. Moderátory doplňuje dvojice zprávařů, kteří se starají o pravidelný proud informací, Hana Poskočilová a Marek Šinkora.

Moderátoři Hitrádia Černá Hora:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Petr Roubíček
 • Tomáš Ždímal
 • Ondra Novotný
 • Petr Ticháček
 • Lucie Klementová
 • Lukáš Mercl
 • Simona Skalická
 • Hanka Poskočilová
 • Marek Šinkora
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio Černá Hora playlist

Milovníci mainstreamové hudby a nadčasových populárních hitů si na Hitrádiu přijdou na své. Playlist Hitrádia Černá Hora je orientován na „mladé dospělé“ jedince ve věku mezi 25 a 45 lety. Hudební styl katalogu stanice je označován jako Adult contemporary, vycházející z vokální hudby 60. let a z easy listeningu 70. let. Hlavními vlastnostmi tohoto stylu je důraz na melodii a celkovou harmonii díla. Cílem je, aby hudba upoutala posluchače, a zároveň byla dostatečně neofenzivní, aby mohla hrát pouze v pozadí, například při práci.

Většinovou část playlistu Hitrádia Černá Hora tvoří populární angloamerická tvorba, poslechnout si tu tak můžete interprety jako je Pink, One Republic, Black Eyed Peas, Cranberries, Linkin Park a mnohé další. Ve výběru skladeb figurují spíše starší hity. Novinky pak v případě, že se již dokázaly dostat do čela hudebních žebříčků. Krom zahraničních tvůrců si můžete poslechnout i aktuální oblíbenou tvorbu českých autorů, jako je Marek Ztracený, Tomáš Klus, či skupiny Hodiny, Kryštof, anebo Mandrage.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádia Černá Hora🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio Černá Hora program, podcasty a pořady

Ústředním pořadem stanic Hitrádií je Snídaně Šampionů, kterou uvádí každý všední den od 6:00 Dominik Vršanský a Kateřina Pechová. Do centralizovaného vysílaní se řadí také relace Filmix, recenzní pořad o filmových novinkách a Rocková noc! sobotní hudební nářez pořádné muziky.

V 9:00 vás do správného pracovního tempa uvede Petr Roubíček. Poslední zbytky vašich pracovních sil se z vás pokusí dostat Tomáš Ždímal mezi 13. a 16. hodinou. Odpolední oddech má na starosti Ondra Novotný, který se s vámi rozloučí v 19:00 a přenechá Večer na Hitrádiu celoplošnému vysílání v režii Romana Straky a Michala Knejpa.

O víkendovou pohodu na Hitrádiu Černá Hora se od 7:00 do 10:00 stará Michal Knejp, kterého u mikrofonu střídá Petr Koukal. Po ukončení tohoto programu, společného pro všechna Hitrádia, následuje od 13:00 odpolední víkendový program na Černé Hoře. O jeho klidný průběh se starají Petr Ticháček, Lucie Klementová, Lukáš Mercl a Simona Skalická.

Hitrádio Černá Hora – web a sociální sítě

Hitrádio Černá Hora – kontakt

Vysílací studio:495 480 808
Dopravní linka:800 110 100
Hitrádio Černá Hora
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Černá Hora

Hitrádio Černá Hora je komerční radiová stanice vysílaná ve východních Čechách zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button