RádioHitrádio

Hitrádio City Brno

Rádio, které hraje

Hitrádio City Brno online live živě a zdarma

Počátky stanice se datují až do roku 1994, kdy začala vysílat ve zlínských ateliérech pod jménem AZ Radio. Toto regionální rádio přešlo 28. srpna 2008 pod vedení mediální skupiny Media Bohemia, tehdy došlo rovněž k jeho přejmenování na Hitrádio Magic Brno. Dnes však tato regionální komerční rozhlasová stanice nese název Hitrádio City Brno.

Tlačítko play (přehrát), umístěné výše, během okamžiku spustí živé vysílání stanice Hitrádio City Brno online. Poslouchejte svou oblíbenou stanici bez žádného omezení kdykoli, kdekoli a zdarma. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu a počítač, tablet, či mobilní telefon.

Hitrádio City Brno si můžete poslechnout zdarma zde kliknutím na PLAY▶️:

Hitrádio City Brno frekvence (FM): Jak naladit Rádio City Brno?

Na tradičním přijímači naladíte Hitrádio City Brno v Brně, jeho okolí a ve Znojemském okrese. Stanice vysílá celkově z pěti vysílačů v pásmu velmi krátkých vln (VKV). Všechny Hitrádio City Brno frekvence uvádíme níže v přehledné tabulce.

Vzhledem k malému pokrytí může občas docházet k rušení signálu, či ke zhoršení kvality zvuku vysílání Hitrádia City Brno. Abyste se nemuseli trápit hledáním lepší frekvence, ideálního místa pro umístění přenosného rádia, či přesné polohy teleskopické antény pro perfektní přenos, je tu pro vás online vysílání.

Není nic jednoduššího než si jediným kliknutím pustit jakoukoli stanici, po které zrovna zatoužíte. Navíc nemusíte být v dosahu pokrytí vysílačů. Užijte si nerušený poslech stanice Hitrádio City Brno online na chalupě, při práci na zahradě, či kutění v dílně, při cestě autem, či dlouhých pěších výletech.

Hitrádio City Brno – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Blansko100,6 MHz
Brno99 MHz
Brno100,8 MHz
Újezd u Brna89,2 MHz
Znojmo102,7 MHz

Hitrádio City Brno moderátoři

Na Hitrádiu City Brno působí celkově 15 moderátorů, z nichž za zmínku rozhodně stojí Jiří Drtil, hudebník, zpěvák a textař a fanoušek punkrocku, který v roce 2018 vydal EP Staré Lásky. Dále ve studiu rádia každé ráno uslyšíte hlasy dua plného energie, Dominika Vršanského a Kateřiny Pechové, kterou můžete znát z televizních seriálů a několika filmů. Své desky, nejenom v rádiu, roztáčí DJ a moderátor Jirka Flaisig.

Moderátoři Hitrádia City Brno:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Michaela Rykrová
 • David Máčala
 • Petra Hokszová
 • Ondra Blaho
 • Jirka Drtil
 • Honza Láska
 • Renata Růžová
 • Barbora Goldmannová
 • Jirka Flaisig
 • Jitka Valášková
 • Roman Straka Michal Knejp
 • Petr Koukal
 • Petr Zakopal

Hitrádio City Brno Playlist

Takzvaní „mladí dospělí“ – tedy osoby mezi pětadvaceti a pětačtyřiceti lety – jsou cílovou skupinou vysílání Hitrádia City Brno. Playlist rádia tak tvoří časem osvědčené mainstreamové songy, které se dají zařadit do stylu adult contemporary (AC). Tento styl vychází z vokální tvorby 60. let a z easy listeningu 70. let. Žánrově se jedná o fúzi popu, soft rocku, R&B, soulu a některých jazzových prvků.

Z hudebního menu si tak můžete vybrat tvorbu slavných zahraničních interpretů, jako jsou Spice Girls, Eminem, Glass Animals, John Newman, SIA, Maroon 5 a další. Zhruba jedna desetina playlistu je věnována i tuzemské tvorbě, zde figurují jména jako Kryštof, Mirai, Marek Ztracený, Tomáš Klus, či Ben Cristovao.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio City Brno🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio City Brno program a pořady

Všednodenní program na Hitrádiu City Brno je rozdělen do časových segmentů dle jednotlivých částí dne. Každé pracovní ráno začíná v 5:00 pořadem Snídaně Šampionů, který uvádí Domink Vršanský a Kateřina Pechová. Čeká na vás nejenom pořádná porce zábavy, ale i aktuálních událostí v regionu, včetně dopravy a počasí. Dopravní informace jsou vysílány v průběhu celého dne dvakrát do hodiny, a tak vás na silnicích nic nepřekvapí.

Novinky z brněnské metropole má pro vás přichystané Michaela Rykrová vždy v 9:00. V její relaci s názvem Dobré dopoledne, Brno! se dozvíte o právě probíhajících akcích a kauzách Brna a jeho okolí. Ve 12:00 začíná Dobré poledne, Brno!Davidem Máčalou, která vás bude držet v obraze, i když se den překlopí do své druhé poloviny. Má pro vás přichystané ty nejlepší hudební pecky a zprávy z vašeho okolí i ze světa.

V ospalém odpoledni vás na nohy postaví dvojice energických moderátorů Petra Hokszová a Ondra Blaho. Nechte si zvednout náladu v 15:00. Večerní vysílání přebírají Roman Straka a Michal Knejp v 18:00. Víkendy má na starosti pětice moderátorů, se kterými se ve svém volnu pobavíte a během týdne vám jistě budou chybět: Jirka Drtil, Honza Láska, Renata Růžová, Barbora Goldmannová a Jirka Flaisig.

Hitrádio City Brno – web a sociální sítě

Hitrádio City Brno – kontakt

Vysílací studio:546 606 606
Dopravní linka:546 220 220
Hitrádio City Brno
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio City Brno

Hitrádio City Brno je komerční radiová stanice vysílaná v Brně a blízkém okolí zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button