Rádio

Radio Fajn Helax

Poslouchejte Radio Fajn Helax online live zdarma

Radio Fajn Helax je soukromá regionální rozhlasová stanice vysílající online z Ostravy. Jedná se o nejoblíbenější ostravské rádio, jehož cílovou skupinou je posluchač ve věku mezi 25 a 35 lety. Stanice prošla dvěma velkými změnami. K první došlo v roce 2002, kdy došlo k odejití kontroverzního Pavla Huby z důvodu trestního stíhaní. Vedení nad Helaxem tehdy převzala společnost AFAB, a.s. Ke druhé změně majitele došlo 9. listopadu 2020 odkoupením rádia společností Media Bohemia.

Radio Helax se pak v lednu 2023 přejmenovalo na Fajn Helax, a tedy svým názvem odráželo asi nejznámější stanici společnosti – Fajn Rádio.

Kliknutím na tlačítko play se během několika okamžiků spustí aktuální live vysílání rozhlasové stanice Radio Helax online. Pro narušený poslech budete potřebovat připojení k internetu a počítač, mobilní telefon či tablet.

Radio Helax si zdarma pustíte zde kliknutím na PLAY ▶️:

Radio Helax Radio frekvence: Jak naladit?

V listopadu roku 2020, když vysílání stanice Helax převzala společnost Media Bohemia, došlo k ukončení šíření signálu v pásmu velmi krátkých vln (VKV) na frekvenci 93,7 FM. Rádio zcela přešlo na online vysílání a na původním kmitočtu jej nahradilo Rádio Blaník. Během tohoto procesu své posluchače informovalo o této změně a jakým způsobem si budou moci v budoucnosti Helax naladit. Facelift dostala i mobilní aplikace, která je tak uživatelsky přívětivější.

Poslech Helax Radia online se pyšní spolehlivostí, dostupností a kvalitou. Internetové vysílání je preferováno zejména pro možnost připojení se odkudkoli, klidně i ze zahraničí. Pro maximální efektivitu můžete k poslechu využít bezdrátová sluchátka a užít si poslech své oblíbené stanice třeba i při sportu.

Radio Helax Rádio moderátoři

Rádio Helax je primárně hudební stanice, které vévodí elektronická taneční hudba. Není proto divu, že hlavními tvářemi této rozhlasové stanice jsou DJ-ové, kteří se starají o nejlepší hudební zážitek. Kvůli nedávným změnám ve vedení se moderátorský tým často proměňuje. Stálicí vysílání je však DJ Aleš Brůna, který má na starostí polední menu.

Radio Helax playlist

Playlist Helax Radia tvoří zejména elektronická taneční hudba (EDM), která je pečlivě vybrána nejenom ze zahraniční, ale i tuzemské hudby. Poslechnout si zde můžete: Tiesto, Chicane, Harrison, Kokiri, Tom Odell, Superlover, DJ Blighty, Sandy B, Bad Box Chiller Crew a mnohé další.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Rádia Helax🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Helax Radio program

Od ukončení vysílání tradičním způsobem přes VKV frekvence došlo postupně k vymizení moderovaného vysílání oblíbené stanice Helax Radio. Dnes je program tvořen proudem taneční hudby, kterou připravují DJové rádia a večerním hudebními speciály.

Radio Fajn Helax – web a sociální sítě

Radio Fajn Helax – kontakt

Helax
  • Celkové hodnocení
4.5

Rádio Helax

Rádio Helax je soukromá ostravská rozhlasová stanice zaměřená na elektronickou taneční hudbu (EDM).

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button