Rádio

Fajn Helax

Poslouchejte Fajn Helax online live zdarma

Fajn Helax je soukromá regionální rozhlasová stanice vysílající online z Ostravy. Jedná se o nejoblíbenější ostravské rádio, jehož cílovou skupinou je posluchač ve věku mezi 25 a 35 lety. Stanice prošla dvěma velkými změnami. K první došlo v roce 2002, kdy došlo k odejití kontroverzního Pavla Huby z důvodu trestního stíhaní. Vedení nad Helaxem tehdy převzala společnost AFAB, a.s. Ke druhé změně majitele došlo 9. listopadu 2020 odkoupením rádia společností Media Bohemia.

Radio Helax se pak v lednu 2023 přejmenovalo na Fajn Helax, a tedy svým názvem odráží asi nejznámější stanici společnosti – Fajn Rádio.

Kliknutím na tlačítko play se během několika okamžiků spustí aktuální live vysílání rozhlasové stanice Fajn Helax online. Pro narušený poslech budete potřebovat připojení k internetu a počítač, mobilní telefon či tablet.

Rádio Fajn Helax si zdarma pustíte zde kliknutím na PLAY ▶️:

Fajn Helax Radio frekvence: Jak naladit?

V listopadu roku 2020, když vysílání stanice Fajn Helax převzala společnost Media Bohemia, došlo k ukončení šíření signálu v pásmu velmi krátkých vln (VKV) na frekvenci 93,7 FM. Rádio zcela přešlo na online vysílání a na původním kmitočtu jej nahradilo Rádio Blaník. Během tohoto procesu své posluchače informovalo o této změně a jakým způsobem si budou moci v budoucnosti Fajn Helax naladit. Facelift dostala i mobilní aplikace, která je tak uživatelsky přívětivější.

Poslech Fajn Helax Radia online se pyšní spolehlivostí, dostupností a kvalitou. Internetové vysílání je preferováno zejména pro možnost připojení se odkudkoli, klidně i ze zahraničí. Pro maximální efektivitu můžete k poslechu využít bezdrátová sluchátka a užít si poslech své oblíbené stanice třeba i při sportu.

Fajn Helax Rádio moderátoři

Rádio Fajn Helax je primárně hudební stanice, které vévodí elektronická taneční hudba. Není proto divu, že hlavními tvářemi této rozhlasové stanice jsou DJ-ové, kteří se starají o nejlepší hudební zážitek. Kvůli nedávným změnám ve vedení se moderátorský tým často proměňuje. Stálicí vysílání je však DJ Aleš Brůna, který má na starostí polední menu.

Fajn Helax Radio playlist

Playlist Fajn Helax Radia tvoří zejména elektronická taneční hudba (EDM), která je pečlivě vybrána nejenom ze zahraniční, ale i tuzemské hudby. Poslechnout si zde můžete: Tiesto, Chicane, Harrison, Kokiri, Tom Odell, Superlover, DJ Blighty, Sandy B, Bad Box Chiller Crew a mnohé další.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Rádia Helax🎵
ČasObrázekInterpret a song

Fajn Helax Radio program

Od ukončení vysílání tradičním způsobem přes VKV frekvence došlo postupně k vymizení moderovaného vysílání oblíbené stanice Fajn Helax Radio. Dnes je program tvořen proudem taneční hudby, kterou připravují DJové rádia a večerním hudebními speciály.

Fajn Helax - web a sociální sítě

Kontakty na Fajn Helax

Fajn Helax
  • Celkové hodnocení
4.5

Rádio Fajn Helax

Rádio Fajn Helax je soukromá ostravská rozhlasová stanice zaměřená na elektronickou taneční hudbu (EDM).

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button