Rádio

Rock Radio

Rock je slušná muzika

Rock Radio – poslouchej online a zdarma

Rock Radio je česká komerční stanice specializující se na rockovou hudbu. Rádio vysílá od roku 2008 jako nástupce stanic Rádio Gold, Rádio Prácheň a Rádio Šumava. Od března 2021 převzalo vysílání na frekvenci 103,7, přes kterou vysílalo Oldies Rádio, a tím pokrylo i Prahu a od října stejného jej lze naladit i na jihovýchodní Moravě.

Spusťte si Rock rádio online kdekoli a kdykoli stisknutím tlačítka play nahoře nad článkem nebo vlevo na dolní liště prohlížeče. Poslech rádia může být jen těžko praktičtější a kvalitnější, navíc si můžete ty nejšťavnatější rockové pecky poslechnout i tam, kde není FM pokrytí.

Rock Radio si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY

Rock Radio frekvence (FM) – nalaď si Rock

Rock rádio vysílá na území ČR celkem ze 46 vysílačů, nicméně ani tak nepokrývá celou rozlohu. Nekvalitní či zcela chybějící pokrytí je především na Vysočině, v Jizerských horách, v okolí Ostravy, Bruntálu, Brna a na Jih od Karlových Varů.Signál je celkově velmi nestabilní v horských příhraničních oblastech. Detailní tabulku vysílačů a seznam frekvencí Rock Radia uvádíme v tabulce níže.

Takovéto nerovnoměrné pokrytí je velmi nepříjemné zejména při řízení, kdy musíte často přelaďovat nebo dokonce změnit na jinou stanici. Na D1 například frekvence Rock Rádia téměř vůbec nechytíte, možná jen v blízkosti Jihlavy.

Poslech Rock radia online vám umožní nerušené poslouchaní vaší oblíbené muziky bez jakýchkoli problémů vždy a všude. Aktuální vysílání se spustí okamžitě a vše je zcela zdarma. Rádio můžete spustit i z mobilního telefonu a nechat se povzbudit pořádnou hudbou třeba k lepším výkonům ve fitku.

📡Zobrazit všechny FM frekvence Rock Radia📡

Rock Radio – FM frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Benešov95,8 MHz
Břeclav99,6 MHz
Česká Lípa99,1 MHz
České Budějovice99,7 MHz
České Budějovice – komín teplárny97,3 MHz
Český Krumlov89,3 MHz
Děčín92 MHz
Domažlice87,6 MHz
Dvůr Králové nad Labem89 MHz
Hodonín101,6 MHz
Hradec Králové89,1 MHz
Cheb91,8 MHz
Cheb105,8 MHz
Chomutov89,7 MHz
Jičín107,7 MHz
Jihlava88,9 MHz
Jindřichův Hradec89,2 MHz
Karlovy Vary91,8 MHz
Karlovy Vary107,9 MHz
Kašperské Hory91,8 MHz
Klatovy95,2 MHz
Kolín91,4 MHz
Kutná Hora – nemocnice92,5 MHz
Liberec90,3 MHz
Luhačovice98,1 MHz
Mladá Boleslav – Bradlec103,5 MHz
Most – Široký vrch107,9 MHz
Náchod99,7 MHz
Olomouc103,4 MHz
Opava97,3 MHz
Pec pod Sněžkou – hotel Horizont99,6 MHz
Písek – Jarník89 MHz
Plzeň91,8 MHz
Praha – stadion Evžena Rošického103,7 MHz
Příbram99,5 MHz
Roudnice nad Labem106,1 MHz
Sokolov99 MHz
Sokolov105,2 MHz
Tábor92,1 MHz
Tábor106,8 MHz
Teplice92,4 MHz
Trutnov96,3 MHz
Třebíč103,7 MHz
Uherské Hradiště91,2 MHz
Uherský Brod104,1 MHz
Ústí nad Labem90,2 MHz
Ústí nad Labem99,3 MHz
Valašské Meziříčí92,9 MHz
Vsetín95,6 MHz
Zlín – Tlustá hora89,6 MHz
Znojmo104,9 MHz
Žatec101 MHz

Rock Radio moderátoři

Rock radio je spíše menší studio, celkově v něm moderuje 15 mladých rockových, metalových a punkových nadšenců. Zmiňme si alespoň zpěváka a kytaristu Michala Pixu, zakládajícího člena kapely Visací Zámek.

Moderátoři Rock rádia:

 • Marek Marotha Pavelka
 • Martin Drtina
 • Kamil Dráb
 • Ondřej Hellebrant
 • Míra Adamec
 • Lukáš Pohůnek
 • Alex Kronika
 • Dana Golasová
 • Radek Barbulák
 • Michal Pixa
 • Lenka Binterová
 • Adéla Kratochvílová
 • Jitka Nekolová
 • Jirka Němý
 • Arnošt Švihák

Rock radio playlist: rock, metal i punk

Jak už název napovídá, je playlist Rock rádia napumpovaný rockovou klasikou, najdete tu legendy rocku z 80. a 90. let jako jsou například Aerosmith, AC/DC, Queen, Led Zeppelin, Scorpions a další. Samozřejmě nesmí chybět současní interpreti z celého světa: Lordi, Powerwolf, Abraxas, Linkin park, Spin Doctors, Oni, Hollywood Undead a tím to rozhodně nekončí.

Samozřejmě se nehraje jen klasický rock, je tu plno pecek z metalové, powermetalové a punkové scény a jednotlivým žánrům jsou věnovány speciální segmenty, které jsou vysílány vždy ve stejný čas.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Rock Radia🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Rock Radio program: nejen Rockovej voraz

Program Rock radia na všední dny a víkendy se neliší. Každé ráno startuje v 5:00 pořadem Rockový ráno, který uvádí Tomáš Kraus. V 9:00 Následuje Rockový dopoledneKamilem Drábem, které vás naladí na trochu klidnější notu. V 11:00 začíná Elektrický oběd, pořad, do kterého můžete zasílat svoje tipy k poslechu buď pomocí Facebooku Rock radia nebo emailem.

Od 12:00 do 15:00 Vás čeká Rockovej vorazJirkou Weigyzzem, na který naváže Rockový odpoledneMarothou. Dlouhou nocí vás provede Jirka Němý, slušnou hudbu hraje od desíti večer do pěti do rána a jen zřídka kdy se ústně projeví.

Speciální pořady, které se zaměřují na specifický žánr muziky se vysílají vždy od 20:00. V pondělí se můžete těšit na Známku PunkuMichalem Pixou, v úterý vás Petr Kůsa provede českou rockovou scénou v Rock music. Ve středu se Jirka Němý konečně trochu rozpovídá o nový muzice z rock-punk-metalové scény v relaci Do němoty!. Vždy ve čtvrtek má pro vás Marotha připravený pořádný metalový nářez v Metalomanii. A Kamil Dráb vás v pátek vezme na historický živý koncert v pořadu Legendy rocku.

Pro ozvláštnění soboty, můžete hlasovat na stránkách rádia a vybrat jednu za tří desek, která bude hrát v Rock radiu od 20:00 v pořadu Rockový referendum. Podle Šviháka Arnošta by neměl nedělní večer nikdo strávit sám, střízlivý a oblečený, a tak pro navození správně atmosféry spouští svůj Rockovej vibrátor v 20:00.

Chcete se zapojit do aktuálního vysílání? Tak buďte v sobotu v 18:00 naladění na Rock radio, jelikož to je čas pro Rock na přání. Tak neváhejte! Volejte a piště do studia, a sdílejte svůj styl. Od pondělí do pátku v 7:50 a ve 14:00 se Marcel Herbolt nadšeně podělí o Motokecy.

Rock radio: soutěž o lístky na koncert

Rock radio pravidelně pořádá soutěž o lístky na rockové, metalové a punkové koncerty. Pro přesné informace o tom, jak aktuální soutěž probíhá je nutné vyslechnout si její pravidla v živém vysílání. Mějte proto Rock radio vždy s sebou, ať vám neunikne skvělá příležitost.

Rock Radio – web a sociální sítě

Rock Radio – kontakt

Vysílací studio:420 725 844 423
Rock Radio
 • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení Rock Radio

Rock Radio je česká komerční stanice specializující se na rockovou hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
3.75 (4 hodnocení)
Back to top button