RádioHitrádio

Hitrádio Milénium

Hitrádio Milénium – online stream té nejlepší hudby z přelomu století

Hitrádio Milénium je speciální internetový kanál hudebního proudu spadající pod síť rozhlasových stanic s označením Hitrádio. Ze společného playlistu této sítě je playlist Hitrádia Milénium dedikován hudbě první desítky 21. století, tedy hitům, které vyšly mezi roky 2000 a 2009.

Náplní vysílání je hudební drive, tedy proud těch nejlepších hitů daného období, který je narušován jen znělkou rádia a občasným reklamním blokem. Pokud si chcete užít poslech hudby bez zbytečných řečí, je Hitrádio Milénium online pro vás to pravé.

Hitrádio Milénium si zdarma poslechnete zde kliknutím na PLAY▶️:

Playlist Hitrádia Milénium je odvozen od hudební náplně vysílání všech stanic ve skupině Hitrádií. Tato skupina začala vznikat v českém rozhlasovém éteru od roku 2005 a postupně převzala vysílání známých regionálních rádií. K jejichž jménu nejenom přidala předponu Hit-, ale i sjednotila jejich vizuální a zvukovou stránku. Patří sem Hitrádio City 93,7, Hitrádio City Brno, Hitrádio Contact, Hitrádio Černá Hora, Hitrádio Zlín, Hitrádio Orion a další.

Chcete si užít nerušený poslech vaší oblíbené hudby kdekoli a kdykoli? Klikněte na tlačítko play (přehrát) a během okamžiku se spustí Hitrádio Milénium online. Potřebujete k tomu pouze připojení k internetu a počítač, tablet, či mobil. Rádio se bude přehrávat i při zamčené obrazovce, zdarma a bez reklam.

Hitrádio Milénium – playlist

Žánrově se hudba prvního desetiletí 21. století překrývá s 90. lety minulého tisíciletí. V hitparádách stále významnou pozici drží pop, rock, R&B, EDM, metal, hip hop, country a indie. Vlivem technologií však došlo k rozvinutí dlouhodobě zajetých žánrů, které tak získaly nejrůznější přízviska jako nu-, contemopary, či post (nu-disco, post punk revival apod.). Hlavní popularitu si však užívá teen pop, kterému vévodí skupiny jako Backstreet Boys, ´N Sync, Jonas Brothers a interpreti jako Britney Spears, či Christina Aguilera.

Formát playlistu Hitrádia Milénium je odvozen od centrálního katalogu skladeb sítě Hitrádií, která se žánrově profiluje pod stylem adult contemporary (AC). Pro AC byla první dekáda 21 století mírně turbulentní, především kvůli poklesu jeho popularity. Rádiové formáty se v této době začali více orientovat na hudbu, která dosahuje umístění v Billboard Hot 100, včetně hip hopu a rapu. AC se však stále drží formátu a nepřekračuje hranici označovanou jako Adult Top 40, z tohoto důvodu je i playlist Hitrádia Milénium tvořen z hudby určené k nenáročnému poslechu a hip hop, či rap na něm najdete jen výjimečně.

Playlist Hitrádia Milénium je takříkajíc nabušen populárními – převážně anglofonními – hity, které odolaly zubu času a pochází z rukou slavných interpretů, jako jsou Shania Twain, P!nk, Snow Patrol, O-Zone, Green Day, Black Eyed Peas, ´N Sync a mnozí další. Navíc si zde můžete poslechnout nemalou sbírku české hudby počátku milénia od zpěváků, hudebníků a tvůrců jako je Lucie Bílá, Marek Ztracený, Richard Müller, anebo skupina Divokej Bill.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Milénium🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Hitrádio Mílénium
  • Celkové hodnocení
4

Hitrádio Mílénium

Hitrádio Mílénium je online komerční radiová stanice zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu z roku 2000 až 2010.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button