RádioHitrádio

Hitrádio Zlín

Poslouchejte Hitrádio Zlín živě a live v top kvalitě kliknutím na play

Hitrádio Zlín začalo pod původním názvem Rádio Zlín vysílat 30. září 1992. Dnes se jedná o třetí nejposlouchanější stanici Zlínského kraje, která v květnu roku 2021 vstoupila do sítě Hitrádií. Tehdy také došlo ke změně jména a sloganu na: „Máme srdce, které hraje pro Východní Moravu.“

 Touto akvizicí získala společnost Media Bohemia zastoupení ve všech krajích České republiky.

Hitrádio Zlín online spustíte kliknutím na tlačítko play (přehrát). Téměř okamžitě si budete moci vychutnat poslech vašeho oblíbeného rádia v top kvalitě zdarma a bez reklam. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu a elektronické zařízení, které toto umožňuje, tedy počítač, tablet, či mobilní telefon. Přehrávání funguje i se zamknutou obrazovkou.

Hitrádio Zlín si můžete zdarma pustit zde kliknutím na PLAY ▶️:

Jak naladit Hitrádio Zlín?: Frekvence (FM)

Hitrádio Zlín vysílá celkově ze čtyř vysílačů pásma velmi krátkých vln (VKV) umístěných ve městech jihovýchodní Moravy. Signál je šířen ze Zlína, Vsetína, Uherského Hradiště a Uherského Brodu a krom Zlínského kraje pokrývá částečně i kraj Olomoucký a Brněnský. Pokud si chcete naladit stanici na tradičním přijímači, uvádíme v tabulce níže všechny Hitrádio Zlín frekvence (FM).

U přenosných rádií může docházet k rušení signálu, k čemuž může docházet z různých důvodů, od nerovností terénu, přes nekvalitní přijímač či anténu, po zhoršené povětrnostní podmínky. Kvalita vysílání a jeho dostupnost jsou hlavními výhodami poslechu Hitrádia Zlín online. Díky internetu si můžete poslechnout svou oblíbenou stanici i v oblastech, kde její signál není běžně přístupný.

Hitrádio Zlín – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Zlín91,7 MHz
Uherský Brod96,2 MHz
Uherské Hradiště101 MHz
Vsetín102,5 MHz

Hitrádio Zlín moderátoři

Moderátorský tým Hitrádia Zlín tvoří parta mladých lidí ze Zlínského kraje a blízkého okolí. Každý den v 9:00 usedá za mikrofon rádia nejen rozhlasový moderátor, ale i uvaděč nejrůznějších akcí a kytarista rockové kapely Nohow, Filip Bartek. Zlínské studio doplňuje centrálně vysílaný obsah z Prahy, kterému vévodí Snídaně šampionů a jeho moderátorská dvojice Dominik Vršanský a Kateřina Pechová.

Moderátoři Hitrádia Zlín:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Filip Bartek
 • Kamila Krátká
 • Pavel Cacek
 • Jiří Horváth
 • Monika Michálková
 • Šárka Holubcová
 • Michal Pistolas
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio Zlín playlist

Po formátovém začlenění Rádia Zlín do skupiny Hitrádií, došlo k uniformizaci nejenom vizuální, ale i zvukové stránky stanice, včetně jejího playlistu. Hudba, která je hlavní náplní vysílání Hitrádia Zlín, se hodí ke každodennímu poslechu. Playlist tvoří slavné hity od 80. let po současnost. Žánrově se songy pohybují v rozpětí nenáročných stylů jako je pop, soft rock, R&B, soul, easy listening, a okrajově jazz. Playlist Hitrádia Zlín je vybírán z muziky, která je součástí katalogů skladeb většiny mainstreamových rádií, rovněž známé pod označením adult contemporary (AC).

Poslechnout si tu můžete časem ověřené písně od interpretů jako je například Rihanna, Sia, Adele, Ed Sheeran, Katy Perry, Harry Styles, a mnohých dalších. Ten nejlepší výběr hitů – převážně z americké, či britské produkce – doplňuje několik songů českých tvůrců jako je například Michal Hrůza, nebo skupina Nightwork, Jelen, či Mirai.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Zlín🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio Zlín program a pořady

Krom hudební stránky je programový celoplošný koncept rodiny Hitrádiíí aplikován i na některé pořady jednotlivých regionálních stanic. Program Hitrádia Zlín, po vzoru ostatních Hitrádií, začíná každý všední den v 6:00 ranní showpod názvem Snídaně šampionů, kterou uvádí Dominik Vršanský a Kateřina Pechová.

Druhým centrálně vysílaným pořadem je Filmix, ve kterém se dozvíte, které premiéry v kinech stojí za to vidět. Do třetice je tu Rocková noc, hudební proud sobotních večerů. Tuto trojici doplňuje relace Zlínská sedmistovka, podcast věnován sedmistému výročí vzniku města Zlín. Premiéra byla vysílána každý červnový a červencový pátek v létě 2022.

Program Hitrádia Zlín je každý den rozdělen do časových segmentů, jejichž náplní je především hudební proud, nechybí zde však ani důležitě zpravodajství z regionu a informace o počasí a dopravě. Po Snídani šampionů, která končí v 9:00, usedá za mikrofon Filip Bartek, který své pomyslné žezlo předává ve 12:00 Kamile Krátké. Pavel Cacek se na vás těší po těžkém pracovním dnu vždy v 15:00.

Od 19:00 přechází regionální program zpět do rukou pražského týmu. Večery mají na starosti Roman Straka a Michal Knejp. O víkendu mezi 7. a 10. hodinou je centralizované vysílání v režii Michala Knejpa, kterého ve studiu střídá Petr Koukal. Od 13:00 se už hlásí opět ze Zlína Jiří Horváth, Monika Michálková a Šárka Holubcová.

Hitrádio Zlín – web a sociální sítě

Hitrádio Zlín – kontakt

SMS do studia:721 838 858
Zelená linka, doprava, počasí:800 511 611
E-mail do studia:zlin@hitradio.cz
Hitrádio Zlín
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Zlín

Hitrádio Zlín je komerční rozhlasová stanice vysílaná ve Zlínském kraji zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button