Rádio

RockZone 105,9

Radio Rock Zone 105,9 play – poslouchejte zdarma online

Rock Zone je komerční rádio, které vzniklo 7. února 2005 v Praze jako nástupce Rádia Info. Tato pražská rozhlasová stanice se může pyšnit nejdelší průměrnou poslechovostí, respektive dobou, po kterou posluchač nevypne ani nezmění stanici. Spolu s rádii Impuls a Český Impuls spadá pod multimediální společnost LONDA spol. s.r.o.

Pro poslech Rock Zone online klikněte na tlačítko play (přehrát) nahoře nad článkem. Potřebujete k tomu pouze připojení k internetu, počítač, tablet, či mobilní telefon. Užívejte si pořádnou nálož toho nejlepšího, co může rocková hudební scéna nabídnout, bez žádného omezení.

RockZone 105,9 si můžete zdarma pustit zde kliknutím na PLAY▶️:

Jak naladit Rock Zone 105,9? Frekvence (FM)

Rádio Rock Zone je regionální pražské rádio, které na běžném přijímači naladíte pouze v Praze a jejím blízkém okolí. V této oblasti stanici RadioZone náleží frekvence 105,9 FM. Pokud se nenacházíte v dosahu signálu, pak je pro vás jako stvořený Rock Zone online play.

Online poslech má hned několik výhod. Nemusíte se starat o to, jakou má daná stanice frekvenci, či zda vůbec ve vašem okolí vysílá. Také nejste vázáni na místo s dobrým signálem, jak tomu bývá u tradičních přenosných či digitální rádií. Svou oblíbenou stanici si tak můžete užívat kdekoli, kde máte přístup k internetu. Na zahradě, při slunění u vody, při výletu na kole, či při jízdě autem, a to dokonce i v zahraničí.

Rock Zone moderátoři

To nejlepší z rockové hudby na Rock Zone vám každý den přináší dvanáctka hudebních nadšenců, jejichž úkolem je rozjasnit váš den pořádnou hudbou. Mezi tvářemi rádia je například Magdaléna Wronková, která se do rádia dostala díky moderátorské soutěži pořadu Andělská Dvacítka, který uváděl Pavel Anděl, známý například z pořadu České televize Noc s Andělem. Magdaléna dnes uvádí vlastní hitparádu toho nejlepšího z české rockové scény pod názvem Česká desítka.

Moderátoři na rádiu Rock Zone 105,9:

 • Pišto (redaktor)
 • Pepa Honzík
 • Ondřej Pech
 • Zuzana Dastychová(redaktorka)
 • František „Frank“ Fišer
 • Tomáš Fröde
 • Šimon Kalousek
 • Myšák (Roman Myška)
 • Saša Ptáčková
 • Lukáš Typlt
 • Magdalena Wronková
 • Martin Zeller

Rock Zone 105,9 Playlist

Majoritní část Rock Zoneplaylistu je tvořena rockem, nicméně zde často zaslechnete i další hudební žánry, nacházející se kdekoli na spektru mezi metalem a rockem, včetně punkové a alternativní hudby. Rádio Rock Zone si zakládá i na dobrém výběru české rockové hudby, a zvláště tvorby mladých muzikantů. Poslechnout si tu můžete nejenom angloamerické rockové legendy jako jsou Nightwish, Manic Street Preachers, Apocalyptica, Iggy Pop, Rammstein, Black Sabbath, či Evanescence, ale i české skupiny jako Wohnout, Lucie, TŘI SESTRY a mnohé další.

Rock Zone 105,9 program a pořady

Hvězdou programu rádia Rock Zone je rock, tento téměř nezastavitelný hudební proud doplňuje jen více muziky v nejrůznějších moderovaných hudebních pořadech. Při poslechu rádia vám však neuniknou ani podstatné informace. Každou čtvrthodinu vám moderátoři přináší tu nejaktuálnější dopravní situaci v Praze a každou hodinu mají připravený zpravodajský blok.

Každý všední den mezi 9. a 14 hodinou váz z postele vytáhne a dnem provede Tomáš Fröde, také zvaný prostě jenom Thom. Chcete se podělit o svůj hudební vkus? Neváhejte a volejte do jeho relace na číslo 255 700 707. A jako bonus má mezi dvanáctou a třináctou vždy nachystáno to nejlepší z 90. let v pořadu Polední Devadesátky.

Čtvrtek je speciální, ve 13:00 si Thom zve do studia zajímavého hosta, který nemusí být nutně hudebně zdatný, a klade mu otázky, které můžete do studia poslat i vy. Nalaďte si Odposlech Thoma Frödeho a nestyďte se zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Mezi 18. a 19. hodinou je na pořadu dne Nekonečný koncertFrankem (František Fišer), který má v zásobě super nahrávky z historických živých koncertů. Od 19:00 následuje pořad Hrajeme na přání, kam si můžete zavolat a požádat o zahrání vaší oblíbené skladby.

Martin Zeller má v rukávu vždy nějaké nabouchané album, o které se s vámi podělí ve 23:00 v pořadu Album před půlnocí. Noc je dlouhá a dobrá hudba ji dokáže řádně zpříjemnit, Rock Zone pro vás hraje Muziku na tělo, dokud kohout ráno nezakokrhá.

Rádio Rock Zone dále nabízí dvě hitparády. Magdaléna Wronková pro vás připravuje pořad Česká desítka, ve kterém vás seznámí s novými songy českých rockových benjamínků. Pokud sami hrajete v kapele a chcete se o svou tvorbu podělit, neváhejte a pošlete jí ochutnávku, ona pak vybere, co se bude hrát. Druhou hitparádou je TOP 12, tucet nejoblíbenějších songů, pro které můžete hlasovat na stránkách rádia.

RockZone 105,9 – web a sociální sítě

RockZone 105,9 – kontakt

RockZone 105,9
 • RockZone 105,9
4.6

RockZone 105,9

RockZone 105,9 je pražská rozhlasová stanice zaměřená hudebně na rock a informace o dopravní situaci v Praze.

Odesílám
Vaše hodnocení
4 (1 hodnocení)
Back to top button