Rádio

Radio Relax

Radio Relax online živě – poslouchejte live

Radio Relax působí na území středočeského kraje od roku 1995. Jedná se tak o jednu z nejstarších soukromých regionálních rozhlasových stanic u nás. Jako jedno z mála rádií nespadá Radio Relax pod žádnou velkou mediální společnost. O jeho vznik a chod se až do současnosti stará dvojice podnikatelů Ivan Záboj a Jindřich Karas.

Po kliknutí na tlačítko play (přehrát) se během několika okamžiků spustí aktuální live vysílání stanice Radio Relax online. Jediné, co k tomu potřebujete je připojení k internetu a mobilní telefon, počítač, či tablet a pro absolutně nejlepší zážitek doporučujeme použít sluchátka. Poslouchejte svou oblíbenou stanici nerušeně, bez reklam a zdarma, kdykoli a kdekoli.

Radio Relax si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY:

Radio Relax frekvence

Když začalo Radio Relax vysílat, náležela mu pouze jedna frekvence z Kladna. Dnes mu náleží celkově pět různých kmitočtů z vysílačů v Kladně, Rakovníku, Kralupech, Berouně a Lounech. Signál stanice pokrývá severozápadní část Středočeského kraje, jih Ústeckého kraje, a okrajově kraje Karlovarský a Plzeňský. Kmitočet Kladenského vysílače (92,3 FM) lze naladit i v západních a severních obvodech Prahy. Níže uvádíme všechny Radio Relax frekvence v přehledné tabulce.

Jak může být zřejmé z pokrytí signálu Rádia Relax, lze jej pomocí tradičního přijímače naladit pouze na omezeném území České republiky. Největší výhodou poslechu Radia Relax online je právě jeho dostupnost a kvalita. Díky internetovému vysílání nejste vázáni na fyzickou oblast, ve které je frekvence daného rádia šířena. Svou oblíbenou stanici si tak můžete poslechnout dokonce i ze zahraničí, při cestě autem anebo při polehávání u vody.

📡Zobrazit všechny vysílače Radio Relax📡

Radio Relax – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Kladno92,3 FM
Rakovník97,4 FM
Kralupy103,4 FM
Louny94,8 FM

Radio Relax moderátoři

Ve studiu Rádia Relax se střídá sedmičlenný usměvavý moderátorský tým, který vám v denním vysílání přináší nejenom pořádnou dávku té nejlepší hudby, ale i pravidelné zpravodajství. Hudbu má na starosti matador Rádia Relax, nejstarší člen, který je jeho součástí od jeho založení, Dan Adam. Jeho údělem je provést posluchače těžkými pracovními dopoledni. Zároveň je hudebním dramaturgem, a tak se stará o každodenní playlist. Pravidelné aktuality z celého světa vám přináší tým zprávařů, David Latowski a Kamila Hagarová, vždy v celou. Na správnou notu vás naladí odpolední moderátor a DJ Radia Relax Honza Ladra.

  • Veronika Pelantová
  • Dan Adam
  • Honza Ladra
  • Aleš Švarc
  • Patrik Wolf
  • Petr Molík
  • Dominka Chalupová
  • David Latowski
  • Kamila Hagarová

Radio Relax playlist a hitparáda Relaxáda

Playlist Radia Relax nabízí svým posluchačům ty nejpopulárnější songy současnosti a časem osvědčené písně slavných interpretů. Katalog skladeb je tvořen zejména anglofonní tvorbou. Žánrově se stanice blíže nedefinuje. Playlist se skládá zejména z popu, easy listeningu, soft rocku a R&B. Poslechnout si zde můžete autory jako je Troye Sivan, Jason Derulo, Lady Gaga, Green Day, Elton John, či Blooodhound gang. Samozřejmě zde figuruje i tvorba současných českých tvůrců jako jsou Marek Ztracený, Ewa Farna, či skupiny Mirai a Sebastian.

Radio Relax nabízí možnost hlasovat v hitparádě, která nese název Relaxáda. Jedná se o deset populárních songů současnosti, které setrvají v žebříčku maximálně 5 týdnů. Každých sedm dní čelí navíc sedmi hudebním novinkám, které je mohou nahradit. Zúčastněte se na stránkách rádia, kde můžete hlasovat pro celkově tři songy z nabídky. Každý hlas má odlišnou váhu, proto si svůj hlas pořádně promyslete a vyplňte i komu přejete druhé a třetí místo. Výběr toho nejlepšího z playlistu Radia Relax je pak součástí vysílání ve středu večer.

Radio Relax program

Každý všední den na Radiu Relax začíná pořadem Ranní jízda, kterou uvádí Veronika Pelantová vždy od 6:00 do 9:00. u mikrofonu ji vystřídá ostřílený moderátor Dan Adam a Kafé Time, který si do studia zve různé hosty a má pro posluchače připravené soutěže o zajímavé ceny.

Od 13:00 je denní program v režii Honzy Ladra, který osvěží vaše odpoledne ve Fresh Time. Večerní pohodu navodí v 16:00 Odpolední AfterAnetou Králíkovou. Středeční večer má však na starosti Aleš Švarc, jehož údělem je podělit se s diváky o výslednou podobu Hitparady Relaxády mezi 18. a 19. hodinou.

Nedílnou součástí programu Radia Relax je aktuální zpravodajství, které neopomíná zejména dění v regionu. Nenechte si ujít důležité informace, vždy v celou. Hudební proud bývá často přerušen naléhavými událostmi v dopravě a počasí.

Radio Relax – web a sociální sítě

Radio Relax – kontakt

SMS do studia:606 736 736
Radio Relax
  • Celkové hodnocení
4.3

Radio Relax

Radio Relax je soukromá regionální rozhlasová stanice, jejímž hlavním zaměřením je pohodová a relaxační hudba.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.5 (2 hodnocení)
Back to top button