RádioHitrádio

Hitrádio Faktor

Hitrádio Faktor – poslouchejte živě live zdarma

Hitrádio Faktor patří do sítě regionálních stanic, které ve svém názvu sdílejí označení Hitrádio. Původně Hitrádio Faktor vzniklo v roce 1991 jako nástupce nelicencované Českobudějovické stanice Radio Podzemí. Původně lokální rádio svou působnost rozšířilo na celou oblast Jižních Čech v roce 1994 a stalo se nenahraditelným zdrojem informací během záplav v roce 2002. Dnes stanice nese jméno svého zakladatele, JUDr. Ladislava Faktora.

Poslech rádia si v dnešní době nemusíte vychutnávat jen klasickou cestou přenosného aparátu. V současnosti si můžete svou oblíbenou stanici poslechnout i na svém mobilním telefonu, tabletu či počítači, a jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Poslouchejte Hitrádio Faktor online kdykoli a kdekoli v té nejlepší kvalitě a zdarma.

Hitrádio Faktor si můžete zdarma pustit zde kliknutím na PLAY▶️:

Jak naladit Hitrádio Faktor? Hitrádio Faktor frekvence (FM)

V pásmu velmi krátkých vln (VKV) vysílá Hitrádio Faktor na frekvenci 104,3 z vysílače umístěného jižně od Českých Budějovic na hoře Kluk a dalších šesti vysílačů umístěných v Jižních Čechách a na Vysočině. Přehlednou tabulku ukazující všechny FM frekvence Hitrádio Faktor si můžete prohlédnou níže.

Jelikož je Hitrádio Faktor regionální stanicí, tak ho v jiných regionech na tradičních přijímačích nenaladíte. Navíc není pokrytí signálem VKV vždy kvalitní a může často vypadávat, rovněž je nepříjemné štelovat stanice například při dlouhé cestě autem. Pro tyto případy je poslech rádia online šitý přímo na míru.

Nemusíte řešit frekvence ani přítomnost signálu, správné umístění přístroje, či správný úhel antény. Užijte si nerušený poslech svého oblíbeného rádia na dlouhých cestách, při práci na zahrádce, či jízdě na kole.

Hitrádio Faktor – FM Frekvence
VysílačKanál
Jižní Čechy104.3 MHz
Písek93.6 MHz
Poluška87.6 MHz
Český Krumlov88.0 MHz
Tábor88.0 MHz
Strakonice90.1 MHz
Jindřichův Hradec94.6 MHz
Pelhřimov98.3 MHz

Hitrádio Faktor moderátoři

Tým moderátorů Hirádia Faktor je tvořen mladými lidmi, z nichž nejzasloužilejším členem je Pavel Ferenčík, který se stará o to abyste vždy byli v obraze a nic vás nepřekvapilo. Mezi tvářemi rádia je například Jirka Ježek, známý rovněž pod stage jménem DJ Smile. Roztáčení desek je jeho vášní, stejně tak i moderování, a to nejenom v rádiu, ale i různých akcí. Ranní show rádia uvádí dvojice Dominik Vršanský a Kateřina Pechová, česká zpěvačka a herečka, známá například ze seriálu Cirkus Bukowsky, Ordinace v růžové zahradě, či Sestřičky.

Moderátoři na Hitrádiu Faktor:

 • Dominik Vršanský
 • Kateřina Pechová
 • Jana Křížová
 • Matyáš Palkovič
 • Jirka Ježek
 • Sarah Klimešová
 • Adéla Jirkalová
 • Simona Krajíčková
 • Pavel Farančík
 • Jarda Pavlík
 • Roman Straka
 • Michal Knejp
 • Petr Koukal

Hitrádio Faktor playlist

Po přejití Rádia Faktor pod značku regionálních stanic nesoucích v názvu označení Hitrádio, došlo ke sloučení hudebního formátu jednotlivých stanic. Playlist Hitrádia Faktor je tvořen stylem adult contemporary, který vychází z hudby 60. a 80. let, a čerpá z několika žánrů od easy listening, přes pop, soft rock, R&B, po soul.

Většina skladeb v katalogu rádia tak pochází z angloamerické hudební scény a nechybí zde hity slavných interpretů jako je Weeknd, Bellinim, Jay-Z, Imagine Dragons, Daft Punk, Nirvana, Lana Del Rey. Samozřejmě se do tohoto stylu řadí i soudobí čeští a slovenští tvůrci. Z éteru rádia si tak můžete poslechnout jména jako jsou Michal Hrůza, Barbora Poláková, Marek Ztracený, či skupinu Hodiny.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Faktor🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Hitrádio Faktor program, podcasty a pořady

Důležitou součástí vysílání Hitrádia Faktor jsou zpravodajské relace, zaměřující se zejména na aktuální události, dopravu a počasí v regionu. Tým zprávařů se se zapálením stará, abyste byli vždy v obraze. Jejich ústředním mluvčím je Pavel Ferenčík, dlouholetý člen studia.

Každé ráno startuje podcastovým pořadem s Dominikem Vršanským a Kateřinou Pechovou. Jejich show nese název Snídaně Šampionů a je uniformní pro všechny stanice Hitrádia, avšak zpravodajské relace, které jsou rovněž jeho součástí, odpovídají vždy danému regionu. Začněte svůj den s úsměvem vždy od pondělí do pátku v 6:00.

O deváté hodině usedá k mikrofonu Jana Křížová, mladičká moderátorka, která vás provede pracovním dopolednem.Ve 12:00 ji vystřídá energií nabitý Matyáš Palkovič. Nadšenec do hudby 90.let, Jirka Ježek, si ne nadarmo za mixážním pultem říká DJ Smile, zaručeně vám totiž vykouzlí na tváři úsměv. Kormidlo programu přebírá v 15:00 a pevně ho v rukou třímá do 18:00.

Víkendový program má na starost čtveřice moderátorů, Sarah Klimešová, Adéla Jirkalová, Simona Krajíčková a Jarda Pavlík. Základními pořady všech Hitrádií jsou, krom podcastu Snídaně Šampionů, pořady Filmix – relace o novinkách v českých kinech – a Rocková noc!, která pořádně rozpohybuje vaše sobotní večery.

Hitrádio Faktor – web a sociální sítě

Hitrádio Faktor – kontakt

Vysílasí studio:389 011 043
Dopravní linka:800 800 101
Hitrádio Faktor
 • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Faktor

Hitrádio Faktor je regionální rozhlasovou stanicí pokrývající Jihočeský kraj zaměřenou na současnou českou i zahraniční populární hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button