RádioHitrádio

Hitrádio Zóna Lásky

Poslouchejte Hitrádio Zóna Lásky live play v top kvalitě

Roku 2009 spustila skupina Hitrádií další mutaci svého playlistu s názvem Hitrádio Zóna lásky, kde se zaměřuje na milovníky romantiky. Toto pojmenování, krom nového internetového speciálu, nese dvouhodinový hudební speciál, který je vysílán na Hitrádiu North Music každý všední den a v neděli od desáté hodiny večerní. Následuje tak své předchůdce Hitrádio Osmdesátka, Devadesátka a PopRock, které rovněž představují webové hudební streamy dedikované specifické části běžného playlistu sítě rozhlasových stanic Hitrádií.

Rodina Hitrádií spadající pod společnost Media Bohemia vznikla roku 2005, kdy pod touto značkou začaly vysílat stanice Hitrádio Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Contact. Postupným začleňováním známých regionálních rádií si Hitrádio našlo zastoupení ve všech krajích České republiky. K poslednímu rozšíření došlo roku 2021, kdy předponu Hit- přijalo Rádio Zlín. Stanice se následně oblékají do nových kabátků, a to nejenom co se vizuální stránky týče. K převzetí formátového vysílání dochází i ze stránky zvukově hudební.

Vysílání této rozhlasové stanice nelze naladit na tradičním přijímači. Potřebujete k tomu připojení k internetu a elektronické zařízení jako je mobilní telefon, počítač, či tablet. K absolutně nejkvalitnějšímu poslechu se vám budou takéhodit sluchátka. Dále jen stačí kliknout na tlačítko play (přehrát), během okamžiku se spustí aktuální live vysílání stanice Hitrádio Zóna lásky online.

Hitrádio Zóna Lásky si zdarma poslechnete zde kliknutím na PLAY▶️:

Hitrádio Zóna lásky playlist online

Playlist Hitrádia Zóna lásky je ve své podstatě blíže specifikovaný výběr skladeb, které jsou běžně součástí formátového playlistu stanic Hitrádia. Tento centralizovaný playlist se stylově profiluje jako adult contemporary (AC). Hudebně vychází z vokální hudby 60. let a soft rocku 70. let. Od svého vzniku dále přebíral populární trendy z popu, rocku, soulu, R&B, a okrajově i jazzu.

Hitrádio Zóna lásky vybírá pro všechny milovníky romantiky ty nejlepší zamilované písně a balady, které vás připraví na večery plné něžností. Skladby jsou tematicky vybírány z diskografií převážně anglofonních interpretů jako je Celine Dion, Enya, Harry Styles, Lighthouse Family, Lenny Krawitz, Lionel Richie a mnozí další. Malé procento playlistu Hitrádia Zóna lásky tvoří tuzemská tvorba, za příklad můžeme uvést hudebníky jako je Aneta Langerová, Richard Müller, či Lucie Bílá.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Zóna Lásky🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Hitrádio Zóna Lásky
  • Celkové hodnocení
4.5

Hitrádio Zóna Lásky

Hitrádio Zóna Lásky je online komerční radiová stanice zaměřená na romantickou mainstreamovou českou i zahraniční hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button