RádioHitrádio

Hitrádio Devadesátka

Hitrádio Devadesátka online live: Ta nejlepší stanice plná hudby 90. let

Hitrádio Devadesátka je internetová rozhlasová stanice vlastněná společností Media Bohemia. Nejedná se o běžnou rádiovou stanici, nýbrž o hudební proud, či drive, jehož součástí není mluvené slovo. Efektivně se jedná o oddělení hudební náplně playlistů sítě Hitrádií se zaměřením na hudbu devadesátých let minulého století.

Název Hitrádio zahrnuje rozsáhlou síť rozhlasových stanic působících na regionální úrovni po celém území České republiky. Roku 2020 došlo k uniformizaci části vysílání ve prospěch komerční úspěšnosti značky. Původní společné odpolední a večerní vysílání bylo roku 2021 změněno na centrálně vysílanou ranní a večerní část programu. Pořadem, který je stěžejní pro skupinu Hitrádií je Snídaně Šampionů, ranní show, která krom hudby poskytuje i rozsáhlé zpravodajství, z části odpovídající danému regionu stanice, a aktuální informace o počasí a dopravě.

Do rodiny Hitrádií spadají rozhlasové stanice Hitrádio City 93,7, Hitrádio City Brno, Hitrádio Contact, Hitrádio Černá Hora, Hitrádio Zlín, Hitrádio Orion a několik tematických kanálů šířeních po internetu.

Hitrádio Devadesátka online si spustíte kliknutím na tlačítko play (přehrát). Během okamžiku se spustí aktuální živé vysílání stanice v nejlepší kvalitě a zdarma. Jediné, co potřebujete je stabilní připojení k internetu a počítač, notebook, tablet, či mobilní telefon.

Hitrádio Devadesátka si zdarma pustíte zde kliknutím na PLAY▶️:

Hitrádio 90ka (Devadesátka) – playlist

Specialitou internetové stanice Hitrádio 90ka je – jak název napovídá – hudba 90.let 20. století. Žánrově se odvíjí od společného stylu celé sítě Hitrádií, známého pod označením adult contemporary, největší důraz je tedy kladen na pop, soul, R&B a soft rock.

Avšak s ohledem na to, že je playlist tvořen hudbou populární v této dekádě, je větší prostor dán i rockové a punkové tvorbě, poslechnout si tu tak můžete skupiny jako Guns N´ Roses, Scorpions, Depeche Mode, či Beatles. Samozřejmě také nesmějí chybět známí interpreti, jako Michael Jackson, Elton John, Lenny Krawitz, Will Smith a mnozí další.

Byť většina skladeb pochází z angloamerické hudební produkce, nechybí zde ani české hity devadesátek. Zavzpomínat tak můžete na písně vašeho mládí od Báry Basikové, Petra Muka, Skupiny Kabát, či Žlutý pes, a dalších.

🎵Zobrazit playlist odehraných písniček Hitrádio Devadesátka🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Hitrádio Devadesátka
  • Celkové hodnocení
4

Hitrádio Devadesátka

Hitrádio Devadesátka je online komerční radiová stanice zaměřená na mainstreamovou českou i zahraniční hudbu z 90. let 20. století.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button