Rádio

Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora online – Poslouchejte zdarma v top kvalitě

Rádio Zelená Hora začalo vysílat 1. srpna 2018. Tehdy se jednalo pouze o zkušební provoz v online prostředí, které provázelo mnoho nezdárných pokusů o vstup do FM rozhlasového éteru. Takzvaně „naostro“ začala stanice vysílat až v prosinci téhož roku. Nejdříve pouze jako hudební rádio, které v předvánočním čase poskytlo svým posluchačům oblíbenou vánoční hudbu, a později i s moderovaným vysíláním.

Stanice vysílá z Chebu, města zhruba 4,5 km vzdáleného od 637 metrů nad mořem tyčícího se vrcholu Zelené Hory. Myšlenkou stojící za vznikem tohoto rádia bylo poskytnou posluchačům ze Západních Čech autentické regionální vysílání, které se zabývá aktuálním každodenním děním v okolí. Aktuálně však stanici chybí finance, aby mohla všechny své sny a cíle naplnit.

Kliknutím na tlačítko play spustíte aktuální živé vysílání stanice Rádio Zelená Hora online. Budete k tomu potřebovat počítač, tablet, či smartphone a připojení k internetu.

Rádio Zelená Hora si zdarma poslechnete zde kliknutím na PLAY ▶️:

Jak naladit Rádio Zelená Hora?

Rádio Zelená Hora vysílá pouze v online prostředí, nenaladíte jej tak ani na tradičních, či digitálních přijímačích. Online vysílání má na rozdíl od běžného způsobu hned několik výhod. Díky možnosti poslechu odkudkoli, bez ohledu na dostupnost signálu, je jednoznačně nejpraktičtějším způsobem poslechu. Svou oblíbenou stanici si tak můžete pustit i při pobytu v zahraničí. Také vás nebude trápit nekvalitní zvuk jako při poslechu stanic vysílajících v pásmu velmi krátkých vln.

Rádio Zelená Hora Moderátoři

Web Rádia Zelená Hora uvádí jméno pouze jednoho moderátora. Tím je Milan Palenčár, kterého můžete slyšet ve krátkých moderovaných vstupech připomínajících soutěže rádia, kterých se můžete účastnit na stránkách rádia, či na Facebooku. 

Rádio Zelená Hora playlist

Vysílacímu času stanice Rádio zelená Hora jednoznačně vévodí hudba. Hudební skladba stanice odpovídá tradičním rádiovým playlistům. Poslechnete si zde anglofonní i českou populární hudbu od interpretů jako jsou například: Hana Zagorová, Guns N´ Roses, Bob Dylan, Kelly Family, Anna K, Lucie Bílá a mnohé další.

Rádio Zelená Hora – web a sociální sítě

Rádio Zelená Hora – kontakt

Rádio Zelená Hora
  • Celkové hodnocení
4.5

Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora je západočeské online rádio zaměřené na klasickou rockovou i popovou hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button