Rádio

Radio SPIN

Nejvíc rapu v rapublice

Radio SPIN play – poslouchejte online a live

Rádio Spin je komerční stanice českého rozhlasového éteru, která vznikla 1. ledna 2007 kdy převzala frekvence po Radiu Twist. Rádio, původně vysílající pouze v Praze, začalo vysílat přes dalších osm vysílačů 1. dubna 2022, tedy na své patnáctileté výročí.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) nahoře nad článkem, či níže, spustíte aktuální vysílání stanice Radio Spin online live. Svůj oblíbený poslech máte na dosah vašeho prstu, bez nutnosti hledat frekvence či signál. Užívejte si Rádio Spin kdekoli a kdykoli.

Rádio SPIN si můžete zdarma poslechnout zde kliknutím na PLAY▶️:

Radio SPIN playlist

Playlist Rádia Spin je tvořen zejména hip hopovou, rapovou hudbou, a nechybí zde ani RnB, či Dance. Krom slavných interpretů jako je Eminem, Kanye West, 50 Cent, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Jay-Z, Kendrick Lamar a mnohých dalších, se na Spinu seznámíte i s méně známými autory, kteří působí v undergroundu, či na ulicích. Jejich hudbě můžete přijít na chuť vždy v pondělí a úterý večer ve tříhodinovém speciálu Any Oravcové Street Cypher.

Moderátoři nevěnují pozornost pouze zahraniční, převážně americké tvorbě, ale i českým a slovenským umělcům, kteří svůj život zasvětili těmto hudebním stylům, mezi něž patří například: PSH, Hasan, Vladimír 518, Paulie Garand, či Renne Dang.

Zajímavostí Rádia Spin je možnost na jeho stránkách oznámkovat playlist. Po zadání vaší emailové adresy a ověření, zda nejste robot se dostanete ke krátkým ukázkám songů, které jsou součástí playlistu rádia. Jednotlivé písně se budou automaticky přehrávat jedna za druhou a vaším úkolem je označit, zdali jste na rádiu skladbu již slyšeli, jak se vám líbila a jestli není na pořad příliš často.

🎵Zobrazit playlist Rádio SPIN🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Nalaďte si Radio SPIN: Rádio Spin frekvence (FM a DAB+)

Celkově Rádio Spin vysílá z osmi vysílačů pásma velmi krátkých vln a přes dva digitální kanály v rozhlasovém multiplexu DAB+. Detailní tabulku kanálů frekvencí Rádia Spin uvádíme v tabulce níže.

Jelikož se nejedná o celoplošné rádio, tak na některých místech České republiky Rádio Spin frekvence postrádá. V těchto místech ho spíše naladíte na digitálním rádiu než na starších přijímačích. Přenosná rádia, která podporují digitální přenos jsou v obchodech označena nálepkou „DAB+“ a disponují digitálním – někdy i barevným – displejem, který ukazuje název přehrávané skladby a jejího interpreta, počasí, a modernější přístroje poskytují i jméno a fotku moderátora dané relace.

V místech s vyšší nadmořskou výškou či nerovností terénu nemusí být ani digitální pokrytí zcela stabilní, pak vás třeba zachrání online připojení. Pro poslech stanice Rádio Spin online potřebujete jen internet a počítač, tablet či mobilní telefon. Užívat si jej tak můžete i na výletech na kole, při zahradničení, při výletu do hor a při dlouhých cestách autem, bez otravného hledání frekvencí či místa s nejlepším signálem.

📡Zobrazit všechny vysílače Rádia Spin📡
Rádio Spin – FM frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
České Budějovice106,8 MHz
Hradec Králové104,1 MHz
Chotěboř89,0 MHz
Jihlava96,2 MHz
Karlovy Vary87,8 MHz
Liberec94,1 MHz
Plzeň94,9 MHz
Praha96,2 MHz
Tábor107,8 MHz
Rádio Spin – DAB+ frekvence
VysílačKanálKmitočet
Benešov – Lbosín7C192,352 MHz
Praha – stadion Evžena Rošického7C192,352 MHz

Radio SPIN moderátoři

Na Rádiu Spin působí celkově 12 rapových a hip hopových nadšenců, kteří mají za cíl projasnit váš den. Z party moderátorů Rádia Spin je nejnovějším členem Daniel Ferenc, sedmadvacetiletý stand-up komik, známý například z Comedy Clubu televize Prima. Všechny hlasy Rádia Spin patří mladým lidem do 35-ti let, často vysokoškolským studentům, jejichž vášní je rádio, rap, a pohodový poslech.

Moderátoři Rádia Spin:

 • Anežka Slaná
 • Daniel Ferenc
 • Júlia Kamhalová
 • Jasmin
 • Roman Blinka
 • Jirka Vlach
 • Poeta
 • Anička
 • Tomáš Kučera
 • Dallas
 • Petr Krejčíř
 • Natálie Pančochářová

Radio SPIN hitparáda: Spin Fresh Hits

Rádio Spin má i vlastní hitparádu, kterou najdete na stránkách rádia pod názvem Spin Fresh Hits. Jedná se o hitparádu složenou z patnácti nejvýznamnějších současný tracků z české a slovenské hudební scény. Celkově můžete hlasovat třikrát za den a výsledné pořadí se dozvíte v živém vysílání vždy v pondělí od 18. hodiny. Repríza hitparády Rádia Spin probíhá v pátek, rovněž od 18:00.

Radio SPIN program

Hudba na Rádiu Spin hraje prim, od rána až do noci se můžete těšit na pořádnou hudební nálož, proloženou aktuálními informacemi ze světa a od nás a zprávami o počasí, či z dopravy. Každý všední den začíná v 6:00 pořadem Spin RánoAnežkou Slanou a Danielem Ferencem. Mají pro své posluchače přichystané staré dobré oldschool, i to nejlepší z newschool.

V 9:00 se na vás těší Jasmin a Komunikátor na Rádiu Spin, každý den dopoledne, ano, včetně víkendů, čeká u telefonu na vaše tipy na pořádnou hudbu. Po obědě je potřeba hodit se do pohody, proto je tady od pondělí do čtvrtka Chill na spinu a těší se na vás Roman Blinka ve 12:00.

Spin XtraTomášem Kučerou se na své posluchače chystá vždy ve tři hodiny. Do éteru můžete volat svá hudební přání, podělit se o novinky z dopravy, nebo se zúčastnit hudebního battlu v pět. Od pondělí do středy se střetnou hudební vkusy posluchačů a vy můžete rozhodnout, který z nich za to doopravdy stojí ve finále ve středu v 17:00.

V pondělí v sedm si poslechněte těch nejlepších patnáct hitů minulého týdně ve Spin Fresh HitsTomášem Kučerou a následuje BlackchartPoetou ve 20:00. Poslechněte si ty nejlepší desky z DJ setů v původní stopáži a užívejte si pondělní večer, dokud to ještě jde.

V úterý jede Spin XtraTomášem Kučerou až do osmi, kdy ho u mikrofonu vystřídá Ana Oravcová, nadšenkyně undergroundové hudby z ulic New Yorku, s pořadem Street Cypher. A má pro vás připravenou nejenom hudbu, ale i zajímavé rozhovory s neobyčejnými hosty a spoustu nových informací ze světa hudby.

Ve středu v 18:00 je práce Romana Blinky a Poety jasná, udržet své posluchače v obraze. S Rap News vám žádný nový song, deska, album, ani koncert neutečou. Ve čtvrtek je tomu zrovna tak, jenom tentokrát se bude Poeta držet v naší metropoli. Pořad První Hip Hop v Praze přináší aktuality ze světa YouTube, her, kin, kaváren a barů.

V pátek v sedm si nalaďte Sport na Spinu s Dallasem, hráčem pražského Tatranu Střešovice, náruživým sportovcem a studentem FTVS. Nenechte si ujít ta nejzajímavější utkání a nalaďte si reprízu v neděli ve 20:00.

Od devíti ráno do osmi večer v sobotu a v neděli si nechte zahrát svůj oblíbený song v pořadu Víkendový komunikátor na Rádiu Spin. V sobotu v 19:00 si poslechněte interview s hostem, který přijal pozvání do pořadu Spin TalkRomanem Blinkou. Dále je na večerním menu Rádia Spin nostalgie, tři hodiny starých dobrých tracků začínají v 19:20 s Hip Hop Reload. A sobotní noc završí CZ-SK Speciál, to nejlepší z tuzemské scény. Nedělní večery, stejně jako ty všedních dní, končí relací Hip Hop Unit, náloží top hitů od hip hopového pravěku po modernu.

Radio SPIN – web a sociální sítě

Radio SPIN – kontakt

Studio telefon:210 323 030
Studio SMS:720 002 962
Studio e-mail:studio@radiospin.cz
Radio Spin
 • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení Radio Spin

Radio Spin je česká soukromá rozhlasová stanice. zaměřená na hudbu z žánrů Hip Hop, Rap, RnB nebo Dance.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)
Back to top button