Rádio

Radio Domino

Nalaďte si Radio Domino online živě

Rádio Domino je soukromá rozhlasová stanice, která vysílá online od 9. 9. 1999. Jedná se o jedno z prvních dětských rádií v ČR, projekt Dětské tiskové agentury (DTA) a navazuje na tradici pořadu Domino Českého rozhlasu 2.

Děti si zde mohou vyzkoušet jaké je to pracovat v rozhlasovém médiu. Sami si zpracovávají témata, reportáže, ankety či rozhovory. Rádio určené jak pro děti, tak pro dospělé. DTA má celorepublikově na starosti i další redakce například Rozhlasový klub Litina Brno, Déčko Ostrava anebo Rádio Kulíšek Lánov.

Po kliknutí na tlačítko play (přehrát) se během několika okamžiků spustí aktuální živé vysílání stanice Radio Domino online. Díky internetu je možné poslouchat stanici kdekoli a kdykoli, a výletě, na chalupě nebo i ze zahraničí. K nerušenému poslechu budete – krom stabilního připojení – potřebovat smartphone, počítač či tablet.

Radio Domino si zdarma poslechnete zde kliknutím na PLAY ▶️:

Radio Domino playlist

Playlist rozhlasové stanice Radio Domino je tvořen hudbou českých interpretů jako je: Jana Kirschner, Jiří Veselý, Karel Gott, Chinaski, Kryštof, No Name, Olympic, Ewa Farna, Peter Cmorik a další.

🎵Zobrazit playlist Radio Domino🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵
Radio Domino
  • Celkové hodnocení
4.5

Radio Domino

Radio Domino je české internetové rádio zaměřené na českou populární hudbu, ale i pořady pro děti i dospělé.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button