Rádio

Rádio Ponte Records

Poslouchejte Radio Ponte Records online

Radio Ponte Records je online soukromá rozhlasová stanice nahrávacího studia Ponte Records, která se zaměřuje na českou regionální hudbu. Stanice začala vysílat v roce 2016, kdy v mosteckém éteru nahradila rádio Gama. Míra Kuželka, vlastník studia, si dal za cíl dostat muziku malých českých kapel k uším co největšího množství posluchačů. Kapely vybírá z účastníků hudebních festivalů v okolí. Určitě se zde nesetkáte s tradičním zpravodajským blokem. Co však nechybí jsou aktuality o důležitých a zajímavých kulturních událostech v Severočeském kraji.

Kliknutím na tlačítko play se během několika okamžiků spustí aktuální živé vysílání rozhlasové stanice Radio Ponte Records online. Výhodou poslechu online je jeho kvalita, spolehlivost a dostupnost. Své oblíbené rádio můžete poslouchat odkudkoli na světě, klidně i ze zahraničí. Postačí vám k tomu stabilní připojení k internetu a počítač, tablet či mobilní telefon. K absolutně nerušenému zážitku skvěle poslouží sluchátka do uší.

Rádio Ponte Records si zdarma poslechnete zde kliknutím na PLAY ▶️:

Playlist Rádio Ponte Records

🎵Zobrazit playlist Rádio Ponte Records🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Rádio Ponte Records – web a sociální sítě

Radio Ponte Records
  • Celkové hodnocení
4.5

Radio Ponte Records

Radio Ponte Records je online soukromá rozhlasová stanice nahrávacího studia Ponte Records, která se zaměřuje na českou regionální hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button