Rádio

HEY Radio

Poslouchej Radio HEY online play live, Radio Hey frekvence

Radio Hey je soukromá rozhlasová stanice vysílající ve velkých městech Čech, Moravy a Slezska. Její vysílání započalo v roce 2011, kdy působila pod názvem Rádio Sázava. V roce 2016 došlo k přejmenování na Rádio Hey, které nese stanice do dnes.

Pro poslech Rádia Hey online klikněte na tlačítko přehrát (play) nahoře nad článkem. Okamžitě se spustí aktuální živé vysílání Radio Hey live, které si můžete užít kdykoli a kdekoli. Pro nerušený poslech vám postačí internetové připojení a počítač, mobilní telefon, či tablet.

HEY Radio si můžete zdarma poslechnout zde kliknutím na PLAY▶️:

Jak naladit Radio Hey? Radio Hey frekvence

Aktuálně rádio vysílá z jednadvaceti vysílačů v síti velmi krátkých vln (VKV) a přes multiplex DAB+, kde mu přísluší jeden kanál. V níže uvedené tabulce se nachází všechny Radio Hey frekvence a kanály, které jsou v současnosti (červenec 2022) dostupné. Rádio Hey chystá spustit vysílání na dalším vysílači v obou rozhraních.

Byť je signál Rádia Hey přístupný na mnoha místech České republiky, není jeho pokrytí zdaleka stoprocentní. Například rádio vůbec nevysílá v okolí Plzně, Mostu a Olomouce. V těchto oblastech Rádio Hey nenaladíte ani na klasickém přijímači, ani na digitálních rádiích, či v autě.

Rádio Hey online je pro vás skvělou volbou, pokud si chcete užít jeho poslech i v oblastech, které jsou bez pokrytí, při dlouhých cestách autem, nebo dokonce v zahraničí. Nemusíte se omezovat dostupností signálu či jeho laděním, a ani nemusíte řešit vhodné umístění přenosného rádia. Poslech si tak můžete užívat vskutku odkudkoli – při polehávání u bazénu, práci na zahradě, či procházce lesem.

📡Zobrazit všechny vysílače Rádia HEY📡

Rádio HEY – frekvence pro celou ČR
VysílačFrekvence
Praha101,6 FM
Pardubice88,0 FM
Benešov a střední čechy89,3 FM
Zlín105,8 FM
Velké Meziříčí97,8 FM
Třebíč97,6 FM
Jihlava98,5 FM
Česká Lípa92,7 FM
Jablonec a Liberec97,5 FM
Rumburk102,6 FM
Karlovy Vary95,1 FM
Brno97,6 FM
Opava96,0 FM
Frýdek Místek a Ostrava90,7 FM
Tábor99,9 FM
Český Krumlov100,0 FM
České Budějovice91,6 FM
Pelhřimov88,3FM
Ústí nad Orlicí101,3 FM
Děčín96,7 FM (v přípravě)
Blansko101,6 FM
Praha7C DAB+
Benešov a část středních čech7C DAB+

Radio Hey moderátoři

Celkově na Rádiu Hey působí šestnáct moderátorů, z nichž nejstarším členem je Jenda Kulík, hudební fajnšmekr, který se vyžívá v oldies a v hudbě svého mládí. Dále zde působí Petr Gratias, rockový nadšenec a znalec, autor knih Černý racek, V erbu Progres a Decibely nad Brnem, které se zabývají právě tímto hudebním žánrem. Rovněž nesmíme opomenout Františka Wicha, autora dvoudílné Rock/Pop encyklopedie, která vyšla v roce 1999. Zajímavým exemplářem Radia Hey je Matěj Lipský, vnuk herce Lubomíra Lipského, který se věnuje muzikoterapii, psychologii a speciální pedagogii.

Rádio Hey moderátoři:

 • Jenda Kulík
 • Standa Čeněk
 • Jirka Basta
 • Milan Krčil
 • Tomáš Vladeka
 • Petr Havel
 • Matěj Lipský
 • Petr Zlámal
 • Petr Kůsa (KůsoFka)
 • Jakub Melín
 • Tomáš Rada
 • Michael Viktořík
 • Ivka
 • František Wich
 • Martin Svátek
 • Petr Gratias

Radio Hey playlist

Žánrově je playlist Rádia Hey tvořen zejména Rock&Popem, melodickým rockem a rocku podobnými žánry, které nebývají běžně součástí playlistů mainstreamových rádií. Stanice vysílá delší žánrové bloky, které se blíže věnují jednotlivým sub žánrům od Oldies po Country.

Z typicky angloamerické scény si tu můžete vychutnat Scorpions, Mötorhead, Black Sabbath, Rammstein, Aerosmith, Kiss, Nightwish a mnohé další. Nechybí zde ovšem ani česká pop-rocková scéna jako jsou Wanastovyvjecy, Wohnout, či Coda. Specialitu má pro vás přichystanou František Wich v podobě pořadu Francouzské Wichytávky, kde vás seznámí s francouzskou rockovou scénou.

RadioHey program

Každé všední ráno na Rádiu Hey začíná v 6:00 relací Dobré ráno, která a startuje se Standou Čeňkem a pořadem Dobré ráno na Hey!. Dopolední moderovaný blok pak začíná v 9:00 s Milanem Krčilem. Následuje Rocková hodina, pořádný nášup klasického rocku, který nově netrvá pouze 60, ale 120 minut. Průvodcem pořadu je Jirka Basta a těší se na vás mezi dvanáctou a druhou hodinou.

Ve 14:00 začíná odpolední blok s Tomášem Vladekou, zakončeným speciálními pořady jako jsou Studio Region, Hudební Tipy, či KlubooFka. V 18:00 začíná podvečerní vysílání s pořadem Barevný svět, cestovatelský pořad, jehož hlavním zaměřením je Dálný východ a zejména čínská kultura, medicína, móda a technologie.

V pondělí, od středy dopátku a v neděli od 18:30 pro vás Rádio Hey hraje Rock onAIR, který v 19:00 vystřídají Rockové démanty. Tento dvouhodinový speciál toho nejlepšího z rockové hudební scény pro vás připravuje Petr Zlámal. Zbytek noci je pak věnován New Wave, podcastu s Jakubem Melínem.

V úterý se můžete těšit na Blues všech barevJendou Kulíkem a na noční Hard ROCK Time, dvouhodinový speciál, který vám přináší to nejlepší z pořádného rocku. Třetí den v týdnu je Rocková středa, ve čtvrtek si zavzpomínáme spolu s Oldies party a v pátek je Rock onAir celý večer.

V sobotu v 11:00 se můžete podělit o svůj hudební vkus v pořadu Standy Čeňka Playlist – hudební tipy novinky, následuje přehlídka toho nejlepšího, co Rádio Hey nabízí v TOP hits Hey Radia. Sobotní večer je zakončen alternativní rockovou hudbou v relaci Rock & Alternativa, které se zhostíJenda Kulík.

Jenda Kulík má na starost i nedělní večery, kde v pořadu Mezi Johnem Lennonem a Bruce Dickinsonem představuje posluchačům klasickou rockovou hudbu. Zajímavou nedělní náplní programu je pořad Hudební výročí, který má premiéru v 11:00. Tomáš Rada se v něm věnuje přelomovým okamžikům na historické rockové scéně.

HEY Radio – web a sociální sítě

Radio HEY
 • Celkové hodnocení
4.5

Radio HEY

Radio HEY je celoplošná rozhlasová stanice zaměřená na rockovou hudbu.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (2 hodnocení)
Back to top button