Rádio

Rádio Otava

Rádio Otava online zdarma

Rádio Otava je rozhlasová stanice, která v ČR funguje od roku 2015. Vysílá v oblasti Prácheňska, tedy na rozhraní krajů Jihočeského, Plzeňského a okrajově i Středočeského.

Poslechnout si ho můžete jak na svém radiovém přijímači (FM frekvence najdete v tabulce níže), nebo naprosto kdekoliv, kde máte internetové připojení, a to jak na oficiálním webu rádia, tak například přímo zde o kousek níže.

Rádio Otava si zdarma poslechnete zde kliknutím na ▶️ PLAY:

Rádio Otava – FM frekvence

Rádio Otava – FM frekvence
VysílačFrekvence
Strakonice88,3 FM
Blatná89,7 FM
Horažďovice92,2 FM
Písek92,2 FM
Příbram97,3 FM
Sušice106,2 FM

Rádio Otava – žánr a zaměření

Rádio Otava je zaměřeno hlavně na střední generaci dospělých, tedy v praxi zhruba od 20 do 50 let. Hudba zahrnuje hlavně české a slovenské interprety od 60. let po současnost. Často ale uslyšíte také regionální kapely nebo i zahraniční hudbu.

Co se žánrů týče, tak jde hlavně o příjemnou a pohodovou populární hudbu nebo rock, takže v praxi je Rádio Otava opravdu pro každého a nikoho rozhodně neurazí.

Kromě hudby si můžete hlavně během nočních hodin poslechnout scénky českých bavičů, během dne se také dozvíte nejnovější zprávy nebo počasí.

Rádio Otava – web a sociální sítě

Rádio Otava – kontakt

Studio Live vysílání:383 555 013
Rádio Otava
  • Celkové hodnocení
4.5

Rádio Otava

Rádio Otava je stanice Prácheňska zaměřená na hudbu od 60. let po současnost, včetně regionálních kapel i zahraniční hudby.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button