Rádio

Radio 66

Radio 66 k poslechu online zdarma

Radio 66 si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY:

Co najdete na internetovém Radiu 66

Radio 66 je internetová rozhlasová stanice provozovaná Českou asociací Route 66. Toto občanské sdružení bylo vybudováno milovníky proslavené silnice Route 66 táhnoucí se napříč Spojenými státy americkými od Chicaga po Los Angeles. Rádio vysílá 24 hodin 7 dní v týdnu ze studií ve Zlíně a slovenské Rakové.

Díky založení Fordovi automobilky byla napříč širokou americkou veřejností automobilová doprava učiněna dostupnější, čímž získala na velké popularitě. Do té doby existující komunikace – pokud se tak vůbec dají nazvat – byly však vysoce nedostačující. Jednalo se spíše o vyšlapané cesty a stezky. Nakonec Americká vláda podlehla tlaku obyvatel a v listopadu roku 1926 byla otevřena silnice nesoucí název U.S ROUTE 66.

Radio 66 frekvence (FM) – jak naladit Radio 66

Rádio 66 je rozhlasová stanice vysílající pouze v prostředí internetu. Na digitálním či analogovém rádio ji tedy nenaladíte. Výhodou však je, že při dostupnosti internetového signálu, si můžete vaši oblíbenou stanici pustit takřka odkudkoli. K nerušenému poslechu vám postačí jakýkoli přístroj, který je schopen se připojit online: mobil, tablet, notebook či stolní počítač.

Kliknutím na tlačítko play (přehrát) se během několika okamžiků začne přehrávat aktuální, live online vysílání stanice Radio Route 66.

Radio 66 playlist

Slogan rozhlasové stanice je „pořádná americká muzika“ a přesně tu si můžete poslechnout na playlistu Radia 66. Hudební výběr je plný nostalgické pohody, která se skvěle hodí na dlouhé cesty autem. Na své si přijdou milovníci rocku, klasického rocku, country, country rocku, folkrocku, pop rocku či oldies.

Poslechnout si zde můžete songy od interpretů jako je Jake Owen, Paper Lace, Genesis, John Lennon, Counting Crows, The Cells, Feelers, O.M.C., Feelers, James Taylor, Paper Lace, Joni Mitchel a mnozí další.

Radio 66 – web a sociální sítě

Radio 66 – kontakt

Radio 66
  • Celkové hodnocení
4

Radio 66

Radio 66 je internetová rozhlasová stanice provozovaná Českou asociací Route 66.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button