Rádio

Netro Life Radio

Nalaďte si Netro Life Radio online živě zdarma

15. června 2020 se poprvé v Jihočeském éteru ozvala soukromá rozhlasová stanice Netro Life Radio. Majitelem a zároveň ředitelem programu je Pavel Konopa. Stanice vysílá z Českých Budějovic v pásmu velmi krátkých vln (VKV) a po internetu. Programově se zaměřuje na taneční hudbu a na události a kulturní zajímavosti z Českých Budějovic a okolí.

Kliknutím na tlačítko play se během okamžiku spustí aktuální živé vysílání stanice Netro Life Radio online. Vychutnejte si ty nejlepší beaty kdykoli a kdekoli. V pohodlí domova, na cestách, při práci, na chalupě, nebo během polehávání u moře ve vzdálené krajině. Budete k tomu potřebovat připojení k internetu a počítač, tablet, či mobilní telefon.

Netro Life Radio si zdarma pustíte zde kliknutím na PLAY ▶️:

Netro Life Radio frekvence (FM)

Netro Life Radio je regionální stanice vysílající v pásmu VKV z Českých Budějovic na kmitočtu 100,8 FM. Signál na tradičních přijímačích naladíte i v blízkém okolí města. Pro poslech kdekoli mimo dosah vysílače doporučujeme možnost naladit si Netro Life Radio online.

Díky online vysílání máte sovu oblíbenou stanici na dosah kliknutí vašeho prstu. Už vás nemusí trápit vypadávání signálu, nebo přelaďování a můžete se tak plně věnovat další činnosti, bez nepříjemného přerušování nebo horšího požitku z hudby.

Netro Life Radio moderátoři

  • Martin Anderle (Dj Andre Moretti)
  • Kateřina Čermáková
  • Adéla Taylor
  • Jan Novák (DJ Hanz)
  • Miroslav Laduna

Netro Life Radio playlist

Netro Life Radio původně začalo jako taneční rádio s hudbou 80. let. Již brzy po spuštění tvořila tato tvorba spíše minoritu a důraz je do dnes kladen i na muziku 90. let R&B, house a elektronickou hudbu. Playlist je tvořen zejména anglofonními hity. Poslechnout si zde můžete interprety jako je XO, Matroda, Ava Max, Pitbull, Lazyboy Empire, Armin van Buuren, Maniba, OBS, Ko-jo Cue a mnohé další.

Netro Life Radio program a pořady

Každý všední den v 7:00 začíná Ranní Show s Netro Life Radio a Adélou Taylor a Kateřinou Čermákovou. Krom rytmického probuzení vás čeká i pořádná dávka informací z dopravy, počasí a kultury. Následuje hudební proud Fresh & Life od 9:00-10:00. Pracovní dobu od 10:00 do 15:00 pořádně nakopne relace Work & Life, po práci vám energii dodá Afterworktime a příjemný podvečer mezi 18. a 20. hodinou si užijete s hudebním programem Studio & Life.

Každý den navíc přináší unikátní moderované pořady. V pondělí ve 13:00 má pro vás Martin Anderle Hitparádě TOP 10 připravené ty nejlepší hity z minulého týdne. Úterní 19. hodina je skvělým časem pro pořad Turn On The SUBWOOFER, ve kterém vás zrelaxuje DJ Hanz, DJ Andre Moretti a Pavel Konopa. Ve 20:00 se pak můžete zaposlouchat do světového výběru mixů s World DJs Presents.

Ozvláštněte si středeční odpoledne pořadem Dámy – (NE)dámy, který se ptá diváků na jejich osobní zkušenosti s daným tématem. A večer v 19:00 se můžete těšit na Retro Life Party, ve které se ohlédneme za 80. a 90. léty. Čtvrteční podvečer patří Martinu Anderle a Cestám k Úspěchu, pořadu, v němž se dozvíte praktické rady, jak rozjet kariéru, od úspěšných podnikatelů, politiků a odborníků. A jak jinak zakončit páteční večery, než divokou taneční jízdou? Nalaďte si Roztančený pátek v rytmu Netro Life a vyhoďte si z kopýtka.

O víkendu si musí odpočinout i moderátoři rádia, a tak na posluchače čeká hudební proud, ale pokud jste milovníky pořadů a mluveného slova, nenechte si uniknout nedělní Netro Life rádio a jeho hosté z města. Ve 20:00 se seznámíte se začínajícími regionálními DJs, kteří dávají budoucnosti mixážních pultů naději.

Netro Life Radio – web a sociální sítě

Netro Life Radio – kontakt

Netro Life Radio
  • Celkové hodnocení
4.5

Netro Life Radio

Netro Life Radio je soukromá rozhlasová stanice zaměřená na taneční hudbu a na události a kulturní zajímavosti z Českých Budějovic a okolí.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)
Back to top button