RádioČeský rozhlas

Český rozhlas České Budějovice

Český rozhlas České Budějovice online živě zdarma

Český rozhlas České Budějovice je regionální studio Českého rozhlasu, které se zaměřuje na zpravodajství a aktuality z jižních Čech. Stanice poskytuje živé vysílání, které můžete poslouchat online na jejich webových stránkách. Český rozhlas České Budějovice se snaží informovat své posluchače o všech důležitých událostech a novinkách, které se dějí v regionu.

Poslechnout si jej můžete jak přes klasické FM radio, tak kdykoliv online jak na stránkách Českého rozhlasu, tak třeba ihned právě zde. Online poslech má výhodu, že nemusíte nic ladit, a navíc máte rádio k dispozici kdykoliv a kdekoliv, klidně i ze zahraničí. Stačí mít jen připojení k internetu a můžete poslouchat.

Český rozhlas České Budějovice si můžete pustit přímo zde kliknutím na tlačítko ▶️ PLAY:

Playlist Český rozhlas České Budějovice

🎵Zobrazit playlist ČRo České Budějovice🎵
ČasObrázekInterpret a song🎵

Český rozhlas České Budějovice – tabulka FM a DAB frekvencí

Český rozhlas České Budějovice je regionální rozhlasová stanice, která vysílá v jižních Čechách. Stanice vysílá 24 hodin denně a nabízí různé programy včetně zpravodajství, kultury, sportu a hudby. Pro poslech stanice je možné využít několik FM a DAB frekvencí, které jsou uvedeny v následující tabulce.

FrekvencePokrytí
106,4 MHzvysílač České Budějovice – Kleť
103,9 MHzvysílač Tábor – město
88,2 MHzvysílač Slavonice – město
12C DAB+celé Čechy

Pro poslech stanice je důležité naladit správnou frekvenci podle aktuální polohy. Pokrytí jednotlivých frekvencí se může lišit v závislosti na terénu a vzdálenosti od vysílače. V případě problémů s naladěním stanice doporučujeme využít online přehrávač na oficiálních stránkách Českého rozhlasu České Budějovice nebo výše přímo na této stránce.

Stanice vysílá také na digitální platformě DAB, konkrétně na multiplexu 12C. Pro příjem digitálního signálu je nutné mít vhodné zařízení, například DAB rádio nebo televizi s DAB tunerem.

Programy, služby a moderátorský tým

Český rozhlas České Budějovice je regionální rozhlasová stanice, která poskytuje svým posluchačům širokou škálu programů a služeb. Stanice má vlastní moderátorský tým, který se skládá z mnoha zkušených a kvalifikovaných profesionálů.

Moderátoři

Moderátorský tým Českého rozhlasu České Budějovice tvoří mnoho zkušených a kvalifikovaných profesionálů. Do moderátorského týmu patří:

 • Martin Hlaváček
 • Helena Hýnová
 • Eva Kadlčáková
 • Petr Kronika
 • David Kropík
 • Hana Šoberová
 • Luboš Voráček

Mezi zprávaře pak:

 • Jiří Čondl
 • Pavlína Fendeková
 • Petra Pitra

Lokální zpravodajství

Český rozhlas České Budějovice poskytuje svým posluchačům kvalitní lokální zpravodajství. Stanice pravidelně informuje o aktuálních událostech v Jihočeském kraji a sleduje dění v městě České Budějovice a okolí. Posluchači mohou očekávat objektivní a kvalitní zpravodajství, které je v souladu s novinářskými standardy.

Kulturní programy

Český rozhlas České Budějovice nabízí širokou škálu kulturních programů. Stanice pravidelně přináší rozhovory s umělci, recenze kulturních akcí a reportáže z kulturních událostí v regionu. Český rozhlas České Budějovice se snaží podporovat kulturní rozvoj v regionu a přinášet posluchačům kvalitní kulturní programy.

Vzdělávací programy

Český rozhlas České Budějovice nabízí také vzdělávací programy pro své posluchače. Stanice pravidelně přináší rozhovory s odborníky a vzdělávací pořady v různých oblastech, jako jsou zdraví, věda, historie a kultura. Český rozhlas České Budějovice se snaží podporovat vzdělávání a rozvoj vědomostí svých posluchačů.

Český rozhlas České Budějovice – web a sociální sítě

Český rozhlas České Budějovice – kontakt

Telefon do živého vysílání:221 554 411
Český rozhlas České Budějovice
 • Celkové hodnocení
4.7

Český rozhlas České Budějovice

Český rozhlas České Budějovice je regionální rozhlasová stanice Českého rozhlasu, sídlící v Českých Budějovicích a vysílající pro Jihočeský kraj.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (3 hodnocení)
Back to top button